Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

Özel Sürücülü Vip Transfer

Özel Sürücülü Vip Transfer

Havalimanında beklemek yok, stres yok! Vip transfer ile size özel şöförünüz, siz ve ailenizi istediğiniz noktaya güvenle transferinizi sağlayacaktır.

Vip araçlar kişi sayısı ve araç talebine göre sedan araç, panelvan ya da Vip minibüs olabilmektedir.

Vip transfer rezervasyonunu wep sitemizden ( https://www.bizimtransfer.com) veya 02425141310 nolu telefonu arayarak yaptırabilirsiniz. Eğer sizler ve bizler içik çok değerli cocuklarınız ile beraber geliyorsanız, rezervasyon esnadında mutlaka cocuk koltuğu isteyiniz. Cocuk koltuğu şirketimizde ücretsiz olarak size tahsis edilmektedir. Cocuk koltuğu cocuğunuzun kilosuna göre değiştiği için lütfen cocuğunuzun kilosunu belirtiniz. Cocuklar ile seyehat hakkında daha kapsamlı bilgi için blog sayfamızı ziyaret ediniz.

Rezervasyon Yaptırdıktan sonra size onay maili ve kısa mesaj gelecektir. Lütfen size gelen rezervasyon bilgilerini kontrol ediniz.

Havalimanı terminal çıkışında araç sürücüsü sizi isminiz ile ya da istediğiniz not ile karşılayacaktır. 

 

Özel(Vip) transfer Havalimanı gelişlerde

Özel(Vip) transferler ile havalimanı geliş transfer siparişi verdiğinizde; şöförünüz sizi güleryüzle havalimanı çıkışında bekliyor olacaktır. Eğer uçuşunuzda rötar yaparsa yaparsa şöförümüz sizi 1 saate kadar bekleme yapacaktır, 1 saatten daha fazla geçikme var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bir saatten daha fazla gecikme var ise ektra ücret talep edilebilir. Havalimanında bizi nasıl bulabileceğiniz ile ilgili videoyu lütfen izleyiniz https://www.bizimtransfer.com/sikca-sorulan-sorular

 

Vip Transfer Dönüşlerde

Eğer Vip transfer ile evinizden ya da otelinizden havalimanına ulaşmak istiyorsanız, şöförünüz sizi istediğiniz adresten, istediğiniz saatte alacaktır. Online rezervasyonlarda sistemimiz sizin bulunduğunuz adrese göre otomatik olarak size alınış saati verecektir. Eğer daha erken alınmak istiyorsanız lütfen not kısmına alınmak istediğiniz saati ekleyiniz.

Bizim Transfer | Call Center
+90 242 514 13 10