Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
İzmir Havalimanı Transferi   >

İzmir Havalimanı Transferi

izmir havalimanı transferiİzmir Havalimanı Transfer Ekonomik İzmir havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz? Bizim Transfer size kaliteli İzmir havalimanı transfer hizmetini ekonomik fiyatlarla sunuyor. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 724 canlı destek, kolay rezervasyon, Kredi kartı ile ödeme gibi hizmetleri de sağlamaktayız. 

İzmir Havalimanı Transfer Bölgeleri

İzmir’in şirin ilçelerinden Çeşme ya da Alaçatı’ya tatile mi geleceksiniz? Yoksa uluslararası üne sahip İzmir fuarında toplantınız mı var? Ya da Çeşme’de güzel bir hafta sonu mu geçirmek istiyorsunuz? Sebebi ne olursa olsun şirketimiz İzmir Havalimanı Transfer hizmetleri ile sizi fazlasıyla memnun etmeye hazırdır. Şirketimiz İzmir havalimanından Çeşme, Alaçatı, Dumurlu, Şirince, Didim transferlerini güven içerisinde gerçekleştirmektedir. Yapmanız gereken wep sitemizden (https://www.bizimtransfer.com) kolay rezervasyon yaptırdıktan sonra, terminal çıkışında isminizi yazan tabela ile sizi bekleyen şoförümüzü bulmaktır.

İzmir Havalimanı Transfer Fiyatları

İzmir Havalimanı transfer Fiyatları gideceğiniz bölgenin havalimanından uzaklığına göre değişiklik yapmaktadır. Ayrıca gidiş dönüş rezervasyon yapmanız halinde çok özel indirimler sizi bekliyor. Başlıca fiyatlarımız aşağıdaki olup, eğer listede gideceğiniz bölgeyi bulamadıysanız 0242 514 1310 numaralı telefondan bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

Nereden Nereye 1-3 kişi 4-7 kişi 7-14 kişi
Adnan Menderes Havalimanı İzmir Merkez 109 Tl 159 Tl 199 Tl
Adnan Menderes Havalimanı Çeşme 199 Tl 289 Tl 379 Tl
Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı  199 Tl 289 Tl 379 Tl
Adnan Menderes Havalimanı Didim 349 Tl 499 Tl 569 Tl

 

İzmir Havalimanı Transfer Rezervasyonu 

Kolay rezervasyon motoru ile sizde sadece 1 dakikada İzmir havalimanı transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Gideceğiniz bölgeyi arama motorundan bulduktan sonra uçak biletinizin saat ve tarihini yazın. Sonraki sayfada kişisel bilgilerinizi ve ödeme yöntemi seçip rezervasyonu tamamla butonuna basınız. İste hepsi bu kadar basit.  Rezervasyonu tamamladıktan sonra size e-mail ve SMS gelecektir. Lütfen size gelen onay mail ve kısa mesajı kontrol ediniz. İzmir havalimanı transfer araçları nelerdir? İzmir havalimanı transfer araçları genellikle Vip yolcu taşımacılığına uygun dizayn edilmiş Mercedes Vitoyada Volwagen Carevalle’dır. Araçlarımızda valizleriniz ve bebek arabalarınız için yeterli hacimde bagaj hacmi vardır. Ayrıca güvenliğiniz için bütün koltuklarda 3 nokta emniyet kemeri ve çocuklarınız için talep edildiği takdirde çocuk koltuğu mevcuttur. 

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10

<meta name="google-site-verification" content="1z0f5TUyHPuFPS0Ju2gUwi6VGj6x7Razqlgib1Biy3o" />