Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Blog

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Adnan Menderes Havalimanı İzmir şehir merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta yer almaktadır. 1987 Yılında hizmete açılan ve Merhum Başbakan Adnan Menderes’in ismi verilen havalimanı Türkiye’nin en yoğun yolcu popülasyonuna sahip havalimanları arasında yer almaktadır. Bunun sebepleri arasında hem nüfusun yoğun olarak toplanması hem de İzmir’in turizm ve ticaret açısında çok önemli bir yer almaktadır. Her yıl milyonlarca yolcu Adnan Menderes Havalimanını kullanmaktadır. 

Adnan Menderes Havalimanına Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı geçtiğimiz yıl 12 milyonun üzerinde yolcu tarafından kullanıldı. Bu yolcuların dağılımında Üniversite öğrencileri, Tatil için İzmir ve çevresini tercih eden turistler, İş seyahati için İzmir’e gelen iş insanları ve İzmir’de ikamet eden İzmirliler önemli yer etmektedir. İzmir havalimanına ulaştıktan sonra ya da gidişlerde Adnan Menderes’e ulaşma süreci ise konforlu bir seyehat için önceden planlanması gereken bir durum.  Çünkü  havalimanına nasıl ulaşılacağı önceden planlanmadığı takdirde uçakların kaçırılması, toplantıya geç kalmak, yüksek maliyetli şekilde havalimanından ayrılmak gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir.

Konforlu Yolculuk için Bizim Transfer

Antalya bölgesinde yıllardır devam eden havaalanı transferlerimiz, memnun kalan yüzbinlerce yolcumuz ve tecrübemizle artık İzmir bölgesinde de hizmet veriyoruz.  Siz havalimanında uçağınızdan indikten sonra sizi karşılıyor ve gideceğiniz noktaya kadar sizi konforlu şekilde ulaştırıyoruz. 7 gün 24 saat  boyunca hizmet veren çağrı merkezimiz ve profesyonel operasyon ekibimizle birlikte siz nereden ve hangi saatte alınmak ister biz o saatte orada oluyor ve sizi ya da misafirlerinizi gidecekleri yere bırakıyoruz. Sizde konforlu bir yolculuk için bizimtransfer.com'u ziyaret ediniz.

Neden Havalimanı Transfer

Transfer araçları birçok alternatif arasında neden tercih edilmeli sorunun birçok cevabı var. Bunlardan en önemlisi siz araçı değil, araç ve şoför sizi bekliyor olması. Gideceğiniz yere gecikme ihtimalinizin ortadan kalkıyor olması. Fiyatların net bir şekilde bildirilmiş olması sebebiyle kafanızın rahat olması. Transfer araçlarının belli noktalara değil dilediğiniz yere kadar sizi bırakıyor olması. Fiyatların uygun olması. Araçların konforlu, bakımlı ve yeni olması. 7/24 ulaşılabileceğiniz çağrı merkezlerinin bulunması. Ve daha niceleri.  Konforlu yolculuklar için sizi de Bizim Transfere bekliyoruz.

Bizim Transfer | Call Center
+90 242 514 13 10