Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

KAMPANYALAR

Antalya Havalimanı Alanya Transfer  sadece 45 TL. Şirketimiz Antalya Havalimanı Alanya Transfer hizmetinde en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Yani bizden daha iyi fiyat bulana Antalya havalimanı Alanya Transfer aynı fiyata hizmet verilecektir. Ayrıca Antalya havalimanından Alanya, Kemer, Belek ve Side bölgesi için hizmetinizdeyiz. Sizde saatlerce ucuz Antalya transfer şirketleri arayıp vaktinizi boşa harcamayın. Ayrıca araç içersinde soğuk içeçek ve Wifi hediyemizdir. Ayrıca belirtmek isteriz ki bu fiyata kapınıza kadar götürüyoruz. Peki daha ne bekliyorsunuz. Hemen rezervayson yaptırın. Ayrıca Antalya Havalimanı Alanya Transfer ve geri dönüş rezervayonunu aynı ayda yaptırana %10 a varan süpriz indirimler sizleri bekliyor. Gidiş dönüş sipariş verenler indirimli fiyatlardan yararlanacaktır.

Pegasus Antalya Alanya Transfer Servis %10 İndirimli. Kampanyadan Yararlanmak için belirtilen indirim kodunu girin. Pegasus Havayolları Antalya Alanya Transfer İndirim Kodunuz "pegasus10"dur. Üstelik Pegasus müşterilerine özel Antalya Havalimanı servis ve Gazipaşa havalimanı servis ulaşım hizmetinde adrese kadar hizmet vermekteyiz. Pegasus Antalya havalimanı ve Gazipşa Alanya havaalanı servis için gidiş dönüş transfer siparişi verin ve anında %20 indirim kazanın. Siz de uçak biletinizi Pegasus havayollarından alıyorsanız Antalya havalimanı Alanya servis ulaşım hizmetinizi Bizim  Transfer ayrıcalıgı ile yaşayın. Havaalanı transfer  İndirimli fiyatlar ile Pegasus Antalya Havalimanı Alanya transfer siparişi vermek için hemen arayın ya da indirim kodunu kullanarak online sipariş verebilirsiniz.

Alanya'dan Antalya Havalimanı transfer ve Gazipaşa Havalimanı transferi, 7/24 Transfer gerçekleştire bilirsiniz. Üstelik en Uygun Fiyat Garantisi ile Bizim Transfer'den Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) üyelerine indirim. Şimdi ALTSO ve Bizim transfer işbirliği ile tüm üyelere %15 indirim.Kampanyadan Yararlanmak için ALTSO üye kartını göstermeniz yeterli.

Bizim Transfer Eğitime destek vermeye devam ediyor. Daha güzel yarınlarımız için gençlerimizin eğitimli ve donanımlı olması şart. Bizim transfer ve Alanya Alaattin keykubat üniversitesi(ALKÜ) ile yapılan protokol gereği tüm öğrencilerimize ve öğretim görevlilerine %15 indirim. Buna göre öğreciler ve öğretim görevlileri kimliklerini göstermek koşulu ile indirim hakkı kazanmaktadır. 

15 TL den Başlayan Fiyatlarla Havalimanı Transferi. Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer ücretleri 15 TL den başlamaktadır. 2017 Fiyat tarifemize göre Gazipaşa Havalimanı Demirtaş 15 TL, Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer 25 TL, Gazipaşa Havalimanı incekum sadece 40 TLdir. Sizde en ucuz Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Üstelik Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer fiyatında taviz verirken kaliteden taviz vermeden hizmetimize devam ediyoruz. Üstelik araçlarımızda 7/24 wifi ve soğuk içecek ikramı vardır. Sizde vaktinizi transfer şirketi aramakla geçirmeyin. Bizim Transfer ile vaktiniz ve paranız sizin cebinizde kalsın.

5 TL'den Başlayan Fiyatlarla Havaalanı transfer! Evet Yanlış duymadınız kapınıza kadar transfer hizmeti sadece 5 TLden Başlayan fiyatlarla. Şimdi 3 kişi ve üzeri transferinizde 4. kişi sadece 5 TL. Detaylı bilgi için hemen arayın 

 

 

Alanya - Antalya Havalimanı Transfer 45 TL

Alanya - Gazipaşa Havalimanı Transfer 25 TL

Manavgat - Antalya Havalimanı Transfer 40 TL

Mahmutlar - Antalya Havalimanı Transfer 50 TL

Kargıcak - Antalya Havalimanı Transfer 55 TL

Konaklı - Gazipaşa Havaalanı Transfer 45 TL

Demirtaş - Gazipaşa Havalimanı Transfer 15 TL

Avsallar - Gazipaşa Havalimanı Transfer 45 TL