Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Ekonomik Side Transfer

 

Bizim Transfer olarak Side’ye Antalya havalimanından ve Alanya-Gazipaşa Havalimanından Transfer sağlıyoruz.

 

Side

Akdeniz’in önemli tatil destinasyonlarından Side; Antalya ile Alanya arasında yer almaktadır. Side, modern turizm tesisleri ve tarihi ile bilinir. Bu egzotik tatil şehrinde yapılacak o kadar çok aktivite var ki bir haftaya sığdırmak zordur. Altın renginde plajları ile bronzlaşmak bir harika. Aynı zamanda plajda güneşlenirken birbirinden farklı su sporları yapma imkânı vardır.

Side de sadece deniz kum ve güneş değil aynı zamanda şehrin her tarafı tarih kokuyor. Antik tiyatro, Apollon tapınağı, bunlardan sadece bazılarıdır. Akşam çarşı merkezine giderken bu çok harika tarih kokan tapınakların içerisinden yürümek harika bir duygu

 

Side şehir merkezine en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır. Antalya havalimanından Side bir saat sürmektedir.

Alanya-Gazipaşa havalimanı Side şehir merkezi bir saat 45 dakika sürmektedir.

 

Side Transfer Bölgeleri

Bizimtransfer ile Side transfer bölgeleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Side'den tüm şehir ve bölgelere en ekonomik fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Side - Antalya Havalimanı (AYT) Transfer                                                                                              

Antalya havalimanı Side transfer yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Bizim transfer ile hemözel hem de ekonomik Side transfer rezervayonu yaptırabilirsiniz. Paylaşımlı transfer ile Side ulaşım sadece 40 TL. Eğer Özel transfer  transfer isterseniz 189 TL’dir.
Side - Gazipaşa Havalimanı (GZP)  
Side - Antalya Transfer Side'den Antalya Transfer 1 saat 20 dakika mesafede bulunmakatdır. Antalya transfer isteyen yolcularımız, Antalya'da gideceği yeri detaylı olarak belirterek hiç beklemeden hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Side - Antalya şehir merkezi adrese göre ortalama 75 km mesafesi vardır.
Side - Belek Transfer

 

Side - Kemer transfer  
Side - Avsallar Transfer  

 

Side'den Havalimanına Giderken

 

Side'den Havalimanına gitmek için önceden rezervasyon yaptırarak strese girmeden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Transfer aracımız sizi Side'de kaldığınız otele daha önce belirtilmiş olan saatte gelip bekliyor olacaktır. Side'den havalimanına giderken dikkat etmeniz gereken önemli husus size gönderilen voucher'da yazılan alınış adres, saat ve tarihe dikkat etmektir. 

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10