Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
DURAK & GÜZERGAHLAR

Alanya

Alanya Havalimanı Transfer

En uygun Alanya havalimanıTransferi mi arıyorsunuz? En güvenilir ve konforlu havalimanı transfer için Bizimtransfer’i tercih edin, Otelinize ve adresinize güvenle ulaşmanın mutluluğunu yaşayın. Eğitimli şoförlerimizle Alanya havalimanı transfer hizmeti daha güvenli daha huzurlu!

 

Alanya Transfer Bölgeleri

Bizimtransfer ile Alanya transfer bölgeleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Bunlardan hariç bölgeler için hemen bizimle iletesime geçiniz.

 

Antalya Havalimanı (AYT) Transfer                                                                                                                                

Alanya’dan Antalya Havalimanına transfer ortalama iki buçuk saat sürer. Bizim Transfer ile bu seyahatin maliyeti 45 TL. Eğer Özel transfer isterseniz 239 TL’dir.
Gazipaşa Havalimanı (GZP) Alanya şehir merkezinden Gazipaşa havalimanı arası mesafe 45 Km’dir. Gazipaşa havalimanına Alanya şehir merkezinden transfer süresi 45 dakika ve paylaşımlı transfer ile fiyat 25 TL ve Özel Araç fiyatı 139 TL’dir.
Antalya Antalya şehir merkezi Alanya uzaklığı 134 Km olup Alanya’dan yaklaşık 2 buçuk saat sürmektedir. Alanya’dan 299 TL tutmaktadır.
Belek

Belek Alanya Arası 104 KM mesafesi vardır. Bizim transfer ile 1 saat 45 dakikada Belek’teki bütün otellere transfer gerçekleştirmektedir.

Konyaaltı Alanya’dan Konyaaltı 160 km ve mesafe iki saat 40 dakika sürmektedir.
Lara Lara, Alanya arası 135 km ve süre 2 saat sürmektedir.

 

Alanya

Alanya; tarihiyle, doğasıyla, güneşiyle, lüks tesisleri ve güneşiyle benzersiz bir tatil destinasyonudur. Akdeniz’de benzersiz bir tatil geçirmek isteyen yerli yabancı tatilciler için ideal bir yerdir. Üstelik Alanya öyle zannedildiği gibi pahalı bir tatil destinasyonu değil tam aksine çok ekonomik bir bölgedir. Sizde sevdiklerinizle çok güzel bir tatili ekonomik fiyatlarla geçirebilirsiniz. Alanya transfer hizmetinizi Bizimtransfer ile alın, tatilinize iyi bir başlangıç yapın.

Alanya’ya geldiğinizde Side ve Gazipaşa bölgelerine günübirlik geziler yapmak isterseniz Bizimtransfer sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Ayrıca Alanya’da dalış yapabilir, Dim çayına gezebilir, Su sporları ve rafting yapabilirsiniz. Alanya’nın bütün sahili güzel ama Cleopatra plajına mutlaka gidiniz.

 

Alanya Transfer Araçlarımız

İster lüks araç ister özel sürücülü transfer isterseniz de ekonomik paylaşımlı transfer tercih edin Bizim transferin güler yüzlü personeli sizi kapınıza kadar güvenle ve gülümseyerek ulaştırmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Çok çeşitli Alanya transfer araçlarımızla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Detaylı bilgiye bu linkten (transfer-araclarimiz/shuttle) ulaşbililirsiniz

Özel Araç ile Alanya Transfer

Özel Araç ile Alanya transfer tercihinizde sizi isminizle karşılayıp klimalı araçlarımız ile Alanya’daki adresinize kadar götürüyoruz. Özel transfer tercihinizde sürücülerimiz bütün adresleri bildiği için ve araca başka müşteri almayacağı için transfer süresi en az 10 dakika azalmaktadır.

Wifi. Araçlarımızda istenildiği takdirde ekstra ücrete tabi olarak wireless internet hizmeti sunulabilir.

Araçlarımız Transfer için Gereklilikleri karşılamaktadır. Tüm özel araçlarımızda gerekli bütün yeterliliklere sahiptir. Klima, Yeterli koltuk, Bebek koltuğu ve valizler için yeterli hacim.

Paylaşımlı Araç ile Alanya Transfer

Paylaşımlı araçlarda transfer sizi firma logosu ile karşılayıp aynı güzergaha gidecek diğer yolcularımız ile beraber gideceğiniz bölgeye kadar götürmektedir. Paylaşımlı araç ile Alanya transfer taksiye göre ortalama 8 ile 10 kat daha ucuzdur. Üstelik ödemelerinizi bütün para birimi ile yapabiliyorsunuz. Paylaşımlı araçlarda ücretsiz wifi hizmeti sunulmaktadır.

Alanya sıcak bir bölge olduğu için gelen misafirlerimize ücretsiz olarak soğuk su ikramı yapılmaktadır.

İletişim Problemi Yok: Türkçe bilmeyen misafirlerimiz Eğer sürücü ile anlaşamaz ise 24 saat hizmet veren ofisimizde İngilizce ve Rusça bilen destek ekibimiz tarafından yardımcı olunur.

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10