Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Belek Havalimanı Transferi   >

Belek Havalimanı Transferi

Belek Havalimanı Transfer

Belek Havalimanı Transfer

Belek Havalimanı transfer süresi sadece 30 dakika sürmektedir. Antalya şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan ve Serik ilçesine bağlı küçük bir kasaba olan Belek; el değmemiş doğal güzellikleri ve pırıl pırıl deniziyle zaman içerisinde Antalya’nın en çok tercih edilen turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir. Belek; her yıl, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır.
Okaliptüs ve çam ağaçlarının iç ferahlatan esintisi; incecik kumların Akdeniz’in serin sularıyla buluştuğu uzun sahil şeridi, tertemiz havası ve göz dolduran doğasıyla bir tatil cennetidir. Belek,Uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmış golf tesisleriyle, dünyanın dört bir yanından gelen golf tutkunlarının gözdesi olmayı başarmıştır.


Tarih sahnesindeki yeri ve günümüz dünyasının şekillenmesine katkı sağlayan medeniyetlere tanıklığı da göz ardı edilemez Belek’in. Antik Dönemde Roma İmparatorluğu, ardından Selçuklu Devleti ve Bizans İmparatorluğuna ev sahipliği yapan Belek’te bu medeniyetlere ait izlere rastlamak günümüzde de mümkündür.
Cami, kilise ve sinagog olmak üzere üç farklı dini bünyesinde barındıran, insanların ve kültürlerin kucaklaşmasını sağlayan, Dinler Bahçesi; 15.000 kişilik seyirci kapasitesiyle tarihi dokusunu kaybetmeden günümüze ulaşmayı başarmış bir kültür hazinesi olan Aspendos Tiyatrosu; yüzden fazla kuş türüne ev sahipli yapan Kurşunlu Şelalesi; UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Perge Antik Kenti; Helen, Roma, Bizans ve Selçuklu Devleti’nde varlığını sürdüren Sillyon Antik Kenti ile Belek, tarihe tanıklık etmek isteyen gezginler için mükemmel bir adrestir.

Belek Havaalanı Transfer Rezervasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Belek Havaalanı Transfer hizmetinden yararlanabilmeniz için öncelikle www.bizimtransfer.com adresinden veya 0242 514 1310 numaralı 7/24 çağrı merkezimi arayarak rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Havaalanı transfer rezervasyonunuzu yapmanız bizim için yeterli olacaktır. Ardından havalimanında sizi karşılayacak ekip arkadaşlarımız, konforlu araçlarımızla otelinize güvenle ulaşmanızı sağlayacaktır. Transfer hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz

Belek Transfer Ücretleri

Antalya Havalimanı ile Belek arası uzaklık 35 kilometre olup, yolculuğunuz yaklaşık 45 dakika sürecektir. Transfer ücretleri aşağıdaki gibidir;

 

Nereden Nereye 1-3 kişi 4-7 kişi 7-14 kişi
Antalya Havalimanı Belek 119 Tl 129 Tl 169 Tl


Gazipaşa Havalimanı ile Belek arası mesafe 147 kilometre olup, size özel hizmet veren son teknoloji ile donatılmış araçlarımızla, yaklaşık 2 saat sürecek konforlu ve
güvenli yolculuğunuzun ardından konaklayacağınız adrese ulaşabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı’dan Belek’ transfer ücretleri aşağıdaki gibidir;

Nereden Nereye 1-3 kişi 4-7 kişi 7-14 kişi
Gazipaşa Havalimanı Belek 399 Tl 499 Tl 559 Tl


Belek Havaalanı Transfer Güzergahları:

Bizim Transfer aracılığıyla Antalya Havalimanı ve Alanya Gazipaşa Havalimanı’ndan Belek’te konaklayacağınız adrese veya otelinize konforlu ve güvenli bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

 

Belek'te bulunan oteller ve yorumları için Tripadvisor sitesinden https://www.tripadvisor.com.tr/Hotels-g312725-Belek_Serik_District_Turkish_Mediterranean_Coast-Hotels.html yorumları okuyabilirsiniz.

Havaalanından Transfer Sağladığımız Otellerden Bazıları

Titanic Deluxe Golf Belek

Tui Magic Life Masmavi

Sentido Zeynep Resort Hotel

Xanadu Resort Hotel

Crystal Waterworld Resort Spa

Sueno Hotels DeluxeBelek

Rixos Premium Belek

Ela Quality Resort Belek

Regnum Carya Golf Spa Resort

Aydınbey Famous Resort Hotel

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10

<meta name="google-site-verification" content="1z0f5TUyHPuFPS0Ju2gUwi6VGj6x7Razqlgib1Biy3o" />