Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum
Blog

Antalya Havalimanından Alanyaya nasıl giderim?

Antalya Havalimanından Alanyaya nasıl giderim

 

Antalya Havalimanından Alanya'ya Nasıl Giderim?

Antalya Havalimanından Alanyaya nasıl gidilir sorusunun cevabından önce dilerseniz biraz Alanya’yı tanıyalım.

Alanya kuzeyinde yeşil çam ve maki bitki örtüsü ile kaplanmış Toros dağları güneyinde ise muhteşem turkuaz rengiyle akdeniz ve tam ortasında yarımada şeklinde uzanan Alanya kalesi…Peki Antalya havalimanından Alanya'ya nasıl giderim? İşte cevabı

Antalya havalimanından Alanyaya nasıl gidilir sorusunun bir çok yanıtı var ama en basit ve ucuz olanı Bizim Transfer ya da 724 transfer wep sayfasından online sipariş verip , Antalya havalimanına indikten sonra sizi elinde Bizim Transfer tabelası ile karşılayan rehbere kendinizi tanıtın. Alanya Transfer fiyatları 2018 yılında 45 TL'dir.

Eğer daha ucuz bir seçenek arıyorsanız önce otogara geçip 25 TL'den Alanya'ya gelebilirsiniz. Diğer bir şeçenek ise inince havalimanı taksiden yararlanmak onun da fiyatı ortalama 450 TL civarındadır.

Bizim transfer ile dilerseniz telefon ile ya da canlı sohbet seçeneğinden sipariş verebilirsiniz. Sonrasında Bizim transfere ait araçlar sizlere evinize ve otelinize kadar hizmet verecektir. Eğer Antalya havalimanından binip Okurcalar, Side ya da Okurcalar da otele gidecekseniz Alanya’ya varmadan önce sürücümüz sizi gideceğiniz otele kadar bırakacaktır. peki Alanya'dan Antalya havalimanına nasıl gidilir? yine Bizim Transfer wep sayfasından online rezervasyon yaptırarak Alanya'da otelinizden alıp havalimanına kadar hizmet veriyoruz Lütfen dönüş tarihininden en az 24 saat önce rezervayonunuzu yaptırınız. Bizimle iltişime geçmek için https://www.bizimtransfer.com/Iletisim tıklayabilirsiniz.

Alanya Kalesinin batı kısmında beyaz kumsalı ile ünlü Kleoptara plajı vardır. Kleopatra plajı mavi bayrakları ve kumsalı ile dünyaca bir plajdır. Alanya yı yukarıdan izlemek isterseniz Alanya kalesi ve Alanya seyir terası ideal yerlerdir.

Alanya da tatilin ana odağı Güneş deniz ve kumdur. Gece hayatı da oldukça renki olan Alanya da tarih ve doğa da gezilecek yerler arasında önemli yer kaplar.

Alanya Sapadere Kanyonu

Sapadere Kanyonu Alanyanın 20 km doğusunda bulunur. Muhteşem doğanın içinden geçerek buz gibi suların aktığı kanyona ulaşıtığınızda içinizi açan kanyon ile buluşuyorsunuz. Kanyonun uzunluğu yaklaşım 500 metredir. Aynı zamanda bazı bölgelerinde yüzebilirsiniz tabiki soğuğa dayanabilirsen…

Eğer Alanya da konakladığınız otel İncekum, Okurcalar, Türkler ya da Konaklı bölgesinde ise otobüs ile Alanya merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle Okurcalar bölgesinde çok güzel koylar vardır. Ayrıca Alarahan kalesini görmenizi tavsiye ederim. Alanya şehir merkezinde ve Damlataş bölgesinde birçok cafe ve restoran bulabilirsiniz.

İyi Tatiller

Bizim Transfer | Call Center
+90 242 514 13 10