Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum
Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer

 

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Uygun fiyata Antalya havalimanı transfer hizmetine mi ihtiyacınız var? İster ekonomik ister Vip Antalya transfer ihtiyacınız olsun, isterseniz de engelli transfer aracına ihtiyacınız olsun, Bizim Transfer en uygun fiyat garantili Antalya Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. O zaman neden hemen transfer rezervasyonu yapmıyorsunuz? Transfer rezervasyonu için tek yapmanız gereken linki tıklayıp boşlukları doldurmak https://www.bizimtransfer.com

Nasıl Antalya Havalimanı Transfer Rezervasyonu yapabilirim?

Antalya’ya tatile mi geliyorsunuz? Ya da Antalya havalimanından uçuşunuz mu kalkıyor. Sebebi ne olursa olsun Antalya havalimanından Alanya, Side, Kumköy, Belek, Kemer ve Manavgat’a vip ya da ekonomik transfer rezervasyonlarını 7 gün 24 saat web sitemizden online olarak yapabilirsiniz.

Antalya havalimanı transfer rezervasyonu nasıl yapabilirim sorusunun cevabı çok basittir. Wep sitemize (https://www.bizimtransfer.com) girerek rezervasyon  formu doldurduktan  sonra bize göndermeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca size sunulan transfer seçeneklerden size en uygun olan transfer seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Formu eksiksiz doldurduktan sonra size e-mail onayı ve SMS onayı gelecektir. Size verdiğimiz onay maili size verdiğimiz bir sözdür yani sizin transferiniz kesinlikle iptal edilemez. Eğer rezervasyonu tamamlamakta zorluk çekiyorsanız bize 7 gün 24 saat telefon ile, Livechat’ten yazarak, whatsapp’tan mesaj atarak, Facebook messenger'den ya da Viber kanalından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gazipaşa havalimanı transfer detayları için linkihttps://www.bizimtransfer.com/gazipasa-havalimani-transferi tıklayınız

Ayrıca kolay kredi kartı ödemesi olduğu gibi hiçbir depozit vermeden ücretin tamamını araçta ödeyebilirsiniz. Ücretsiz iptal hakkı ile iptal durumunda paranızın tamamı geri ödenir.

 

Antalya Uçağınız Rötar yaparsa Biz bekleriz!

Bizim Transfer ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırdığınızda, uçağınız rötar yapsa bile aracımız sizi bekliyor olacaktır.

 

Antalya Havalimanı Transfer Güzergahlar ve Hizmet Noktaları

Bizim Transfer Antalya havalimanından Antalya’nın bütün ilçelerine, bütün otellerine transfer hizmeti sunmaktadır. Yoğun olarak Antalya Havalimanı Alanya transfer ve Antalya havaalanı Side transfer hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz Antalya bölgesinde faaliyette bulunduğu için bütün otelleri ve adresleri bilerek size vakit kaybettirmeden en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

 

Alanya Antalya Havalimanı Transfer

Alanya; Antalya bölgesininin en çok turist çeken destinasyonlarından birisi olduğu en yoğun transfer talebi bu rotaya gelmeketdir. Alanya Antalya transfer iki buçuk saat sürmekte ve iki nokta arasındaki mesafe yaklaşık 120 kilometredir. Alanya Antalya havalimanı transferi hem özel hem de ekonomik olabilmektedir. Özel transfer seçerseniz sizin için bekleyen özel söförünüz sizi gideceğiniz otele kadar hiç durmadan götürecektir. 

Side Antalya Havalimanı Transfer

Siz de tatilinizi Side de geçirecekseniz transferi unutun. Çünkü Bizim Transfer Antalya havalimanından Side'ye her saat transfer düzenlemektedir. Antalya havalimanı Side transfer yaklaşık bir saat sürmektedir.

 

Antalya Havalimanı Transfer fiyatları

Antalya havalimanı transfer fiyatları gideceğiniz bölgeye ve transfer modeline göre değişklik göstermektedir

Antalya havalimanı Vip Transfer fiyatları

 

 

 

 

 

 

Antalya Havalimanı Ekonomik Transfer

Bizim transfer Antalya Havalimanından shuttle(paylaşımlı) transfer hizmeti sunan ender firmalardan birisidir. Şu an için belirli güzergahlarda shuttle transfer hizmeti sunarken her geçen yıl shuttle transfer noktalarını arttırmaya devam ediyoruz. Antalya havalimanı 2018 yılı shuttle transfer bölgeleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

 

Antalya Havalimanı TransferSide50 TL
Antalya HavalimanıAlanya Transfer55 TL
Antalya HavalimanıKumköy transfer50 TL
Antalya HavalimanıManavgat Transfer50 TL
Antalya HavalimanıAvsallar Transfer55 TL
Antalya HavalimanıOkurcalar Transfer55 TL

 

Bizim Transfer | Call Center
+90 242 514 13 10