Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Antalya Havalimanı Transfer   >

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı TransferAntalya Havalimanı Transfer

Uygun fiyata Antalya havalimanı transferine ihtiyacınız mı var? İster paylaşımlı ister Vip transfer ihtiyacınız olsun, isterseniz de engelli transfer aracına ihtiyacınız olsun, Bizim Transfer en uygun fiyat garantili Antalya Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. O zaman neden Bizim Transfer ‘den transfer rezervasyonu yapmıyorsunuz? Lütfen linki tıklayınız. https://www.bizimtransfer.com

Antalya Havalimanı Transfer Rezervasyonu nasıl yapabilirim?

Antalya’ya tatile mi geliyorsunuz? Ya da Antalya havalimanından uçuşunuz mu kalkıyor. Sebebi ne olursa olsun Antalya havalimanından Alanya, Side, Kumköy, Belek, Kemer ve Manavgat’a paylaşımlı ve özel transfer rezervasyonlarını 7 gün 24 saat web sitemizden online olarak yapabilirsiniz.

Antalya havalimanı transfer rezervasyonu nasıl yapabilirim sorusunun cevabı çok basittir. Wep sitemize (https://www.bizimtransfer.com) girerek rezervasyon  formu doldurduktan  sonra bize göndermeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca size sunulan transfer seçeneklerden size en uygun olan transfer seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Formu eksiksiz doldurduktan sonra size e-mail onayı ve SMS onayı gelecektir. Size verdiğimiz onay maili size verdiğimiz bir sözdür yani sizin transferiniz kesinlikle iptal edilemez. Eğer rezervasyonu tamamlamakta zorluk çekiyorsanız bize 7 gün 24 saat telefon ile, Livechat’ten yazarak, whatsapp’tan mesaj atarak ya da Viber kanalından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gazipaşa havalimanı transfer detayları için linki https://www.bizimtransfer.com/gazipasa-havalimani-transferi tıklayınız

Ayrıca kolay kredi kartı ödemesi olduğu gibi hiçbir depozit vermeden ücretin tamamını araçta ödeyebilirsiniz.

 

Antalya Uçağınız Rötar yaparsa Biz bekleriz!

Bizim Transfer ile Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu yaptırdığınızda, uçağınız rötar yapsa bile aracımız sizi bekliyor olacaktır.

 

Antalya Havalimanı Transfer Güzergahlar ve Hizmet Noktaları

Bizim Transfer Antalya havalimanından Antalya’nın bütün ilçelerine, bütün otellerine transfer hizmeti sunmaktadır. Yoğun olarak Antalya Havalimanı Alanya transfer ve Alanya Gazipaşa transfer hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz Antalya bölgesinde faaliyette bulunduğu için bütün otelleri ve adresleri bilerek size vakit kaybettirmeden en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz.

Antalya Havalimanı Shuttle(Paylaşımlı) Transfer

Bizim transfer Antalya Havalimanından shuttle(paylaşımlı) transfer hizmeti sunan ender firmalardan birisidir. Şu an için belirli güzergahlarda shuttle transfer hizmeti sunarken her geçen yıl shuttle transfer noktalarını arttırmaya devam ediyoruz. Antalya havalimanı 2018 yılı shuttle transfer bölgeleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

 

Nereden Nereye Fiyat Link
Antalya Havalimanı Side 40 TL https://www.bizimtransfer.com/
Antalya Havalimanı Alanya 45 TL https://www.bizimtransfer.com/
Antalya Havalimanı Kumköy 40 TL https://www.bizimtransfer.com/
Antalya Havalimanı Manavgat 40 TL https://www.bizimtransfer.com/
Antalya Havalimanı Avsallar 45 TL https://www.bizimtransfer.com/
Antalya Havalimanı Okurcalar 45 TL https://www.bizimtransfer.com/

 

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10

<meta name="google-site-verification" content="1z0f5TUyHPuFPS0Ju2gUwi6VGj6x7Razqlgib1Biy3o" />