Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

Alanya TransferAlanya Transfer

Alanya transfer, Alanya turizmi için oteller kadar önemli bir hizmettir. Çünkü tatile ilk başladığınız nokta havalimanıdır. Havalimanından otelinize iyi bir yolculuk ile başlangıç memnuniyet oranında çok önemli bir etken olduğu yapılan anketlerle kanıtlanmıştır. Antalya Havaalanı Alanya Transfer yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Antalya havalimanı Alanya şehir merkezi 125 kilometredir. Alanya Transfer hizmeti için siz de iyice araştırdıktan sonra karar veriniz. Antalya havaalanı Alanya transferi için paylaşımlı(shuttle) transfer ve Vip transfer seçeneğinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Alanya Transfer Fiyatları

Antalya havalimanından shuttle servis ücreti 2018 yılı için kişi başı 45 TL’dir. 0-2 yaş bebekleriniz ücretsizdir. Eğer bebek koltuğu isterseniz bir bebek koltuğu 45 TL olarak ücretlendirilecektir. Bizim Transfer; Sadece Alanya değil aynı zamanda Alanya’nın diğer bölgelerine de hizmet vermektedir. Bunlardan önde gelen transfer bölgeleri Okurcalar, Avsallar, Konaklı, İncekum, Mahmutlar yer almakta ve fiyatları bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Avsallar transfer fiyatlarını https://www.bizimtransfer.com/Havalimani-avsallar-ulasim  linkten kontrol edebilirsiniz.

Alanya Transfer Vip araç servis ücreti ise kişi sayısına göre değişmektedir.  Antalya havalimanı Alanya transfer ücreti 1-3 kişi 239 TL, 4-7 Kişi 279 TL, 8-14 kişi ise 299 TL’dir.

Alanya Antalya şehir merkezinden 135 kilometre doğu tarafında bulunan Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarındandır. Alanya’ya tatile gelmek için Antalya havalimanı yada Gazipaşa-Alanya havaalanını tercih edebilirsiniz.

Gazipaşa Havaalanı Alanya Transfer Fiyatları

Alanya’ya en yakın havaalanı yaklaşık 40 dakika mesafedeki Gazipaşa Havaalanıdır. Gazipaşa; Alanya’nın doğusunda bulunan Antalya’nın Mersin sınırındaki ilesidir. Gazipaşa Havalimanı Alanya transfer ise 40 dakika sürmekte ve Gazipaşa havalimanından Alanya yaklaşık 45 kilometredir. Alanya transfer fiyatı Gazipaşa’dan sadece 25 TL’dir.

Gazipaşa havalimanından Alanya Transfer için özel ulaşım isteyen yolcularımız için son model araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Size özel şoförlü araçlarımız ekonomik fiyatlarla hizmetinizde. Gazipaşa Havalimanından Alanya, Mahmutlar, Kargıcak sadece 139 TL. Eğer 4 ile 7 kişi arasında yolcular için 159 TL, 7-14 kişi ise 235 TL’dir.

 Sürücümüz sizi Gazipaşa havalimanında Bizimtransfer.com tabelası ile karşılayıp son model minibüslere yönlendirecektir. Valizleriniz geniş hacimli bagajlara yerleştirildikten sonra, konforlu yolculuğa hazır olun!

 

Alanya Transfer Güzergahları

Grand Kaptan Otel

Kleoptara Life Otel

Grand Okan Otel

Alaaddin Beach Otel

Asia Beach Otel

Diamod Hill Resort Hotel

Gardenia Hotel

Grand Zaman Hotel

Caligo Apart otel

Tac Premier Hotel

 

İyi Yolculuklar!

Bizim Transfer | Call Center
+90 242 514 13 10