Gidiş
04 Ara
Paz / 03:24
Dönüş Ekle
1

Bodrum Transfer

Bodrum Transfer

Siz de tatil için Dünyanın ve Türkiyenin en popüler lüks tatil cenneti Bodrum’u seçtiyseniz, Vip bodrum Transfer sizin hakkınız. En iyi Bodrum havalimanı transfer ve ulaşım hizmeti için hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bodrum; şarkılara ve destanlara konu olmuş egenin en güzel, en lüks tatil destinasyonudur. Sadece Türkiye’de değil dünyada da çök önemli üne sahip olan Bodrum, Lüks tatil denilince aklan ilk gelen güzel ilçemizdir.

Bu güzel ilçeye yatıyla gelen birçok kişi olduğu gibi genellikle ziyaretçileri havayolunu tercih etmektedirler. En yakın havalimanı Bodrum-Milas havalimanı olmasına rağmen bazen direkt uçuş sebebi ile İzmir Adnan Menderes havalimanı da tercih edilmektedir. Hem Bodrum havalimanı hem de İzmir havalimanına birçok uluslararası havalimanından direkt uçuşlar gelmektedir.

 

Bodrum-Milas Havalimanına Ulaşım

2018 yılında Bodrum Milas Havalimanını yaklaşık olarak 1 milyon yolcu tarafından kullanıldı. Yolcuların çoğunluğu yerli ve yabancı turistler oluşturuyor. Bodrum havalimanına geldiğinizde ya da dönüşlerde Bodrum Havalimanı transfer hizmetini planlamak çok önemli bir hizmet olacaktır. Aksi takdirde ulaşım hem pahalı hem de stresli bir hale geliyor ki tatilinize bu şeklide başlamak istemezsiniz. Bodrum-Milas Havalimanı ile Bodrum merkez arasındaki mesafe 37 Km ve 40 dakika sürmektedir. Fakat bu süre mesafeler gideceğiniz mahalleye göre değişmektedir. Örneğin Turgutreis’e gidecekseniz süre 1 saate çıkmaktadır.

 

İzmir havalimanı Bodrum transfer

Bodrum’a gitmek için genellikle Bodrum-Milas havalimanı tercih edilmesine karşın, bazen direkt uçuş sebebi ile İzmir Adnan Menderes havalimanı tercih edilebiliyor. İzmir havalimanı ile Bodrum arası mesafe 218 km ve Bodrum transfer süresi 2 saat 45 dakikadır.

Bodrum Transfer Fiyatları

Bodrum transfer ücreti araç tipi ve mesafeye göre değişmektedir. Bizimtransfer.com; Bodrum transfer ücretlerine ek olarak vergi, havalimanı karşılama ücreti ve kredi kartı ücreti gibi ek ücretler alınmaz.

 

 

 

Bodrum havalimanı transfer ücretleri

Nereden 1-3 kişi Vito
İzmir Havalimanı  1699 TL  2219 TL
Bodrum-Milas Havalimanı  449 TL  489 TL
Turgutreis  609 TL 639 TL

 

 

Neden Bizimtransfer.com?

Konforlu ve kaliteli yolculuk için siz de Bizimtransfer.com’u seçin, sadece güzel süprizler ile tatilinize başlayın. Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinde hizmet veren Bizim Transfer; siz değerli müşterilerine dürüst ve ilkeli hizmet vermeye devam ediyor. 

 

Bodrum Milas Havalimanı sunduğu imkanlar

 

Yiyecek ve İçecek

havalimanı içersinde yiyecek ve içeceğe dair bir çok cafe ve restoran bulabilirsiniz. Bunlar arasında Starbucks ve Kantin de vardır. 

Duty Free

Havalimanı içersinde uluslararası uçuşlarda kullanabileceğiniz duty free shoptan uygun fiyata parfüm ve içecek alabilirsiniz.

Otopark

Bodrum havalimanına ait geniş bir otopark bulunmakatdır.

Araç Kiralama

Bodrum havalimanı çıkışındaki araç kiralama şirketlerinden aracınızı önceden rezerve ettirip çıkışta aracınızı hemen alabilirsiniz.

 

 

TelegramBize Facebook üzerinden ulaşınGenelde anında cevap verirCanlı DestekBize yazın, çevrimiçiyiz!