Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Avsallar transfer

Havalimanı Avsallar Arası Ulaşım

 

Havalimanı Avsallar Arası ulaşım biraz mesafesi fazla olmakla beraber ulaşımı çok zor değildir. Avsallar; Antalya havalimanına 105 Km ve Gazipaşa havalimanına 68 km mesafededir. Antalya Havalimanı Avsallar ulaşım yaklaşık olarak 90 dakika sürmektedir. Tabi ki trafiğin durumuna göre -+10 dakika oynayabilmektedir. Avsallar Antalya havalimanı arası mesafe yaklaşık olarak 105 km’dir. Avsallar ile Alanya Gazipaşa Havalimanı uzaklığı ise yaklaşık olarak 68 kilometredir. Gazipaşa Havalimanından Avsallar transfer yaklaşık olarak bir buçuk saat sürmektedir.

 

Avsallar

Avsallar Alanya şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta, yeşilin ve mavinin harika uyumu içerisindeki bir turizm beldesidir. 5 yıldızlı tesisleri ile, benzersiz ince kumu ile bitmesini istemediğiniz tatil anılarını biriktireceğiniz bir turizm beldesidir. Avsallar sadece bir tatil beldesi değil aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz harika imkanlar sunmaktadır. Avsallr hakkındaki detalı bilgi için https://www.tripadvisor.com.tr/Attractions-g609052-Activities-Avsallar_Alanya_Turkish_Mediterranean_Coast.html tıklayınız.

2018 Yılında yaklaşık olarak 300.000 turistin ziyaret etmesi beklenilen Avsallar; ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sağlamaktadır.

Avsallar Alanya’nın fethinden sonra kurulan ilk köydür ve köyün Adı Avşarlar’dan bozularak gelmektedir. Günümüzde genelde Yörük kökenli vatandaşlar burada yaşamaktadır.

 

Avsallar Havalimanı Ulaşım

Avsallar’a hem Antalya havalimanından hem de Gazipaşa-Alanya havalimanından ulaşım sağlanabilmektedir. Bizim Transfer ile Her iki havalimanından transfer sipariş vererek otelinize kadar güven ve konfor ile rahatça ulaşım sağalabilirsiniz. Antalya Havalimanından Avsallar’a Paylaşımlı(Shuttle) transfer ücreti kişi başı sadece 45 TL’dir. Paylaşımlı transferlerde havalimanı karşılama personelimiz sizi elinde Bizim Transfer levhası ile karşılayıp son model araçlara bindirdikten sonra defansif sürüş eğitimi almış profesyonel kaptanınız sizi otelinize kadar güvenle ulaşımınız sağlayacaktır. Paylaşımlı Avsallar Transfer için kullanılan araçlarımız özel dizayn Mercedes olup bütün koltuklarında 3 nokta emniyet kemerleri mevcuttur. Eğer Avsallar Vip Transfer hizmeti satın almak isterseniz Bizim Transfer olarak online ya da telefon ile siparişinizi verdikten sonra havalimanında sizi isminizle karşılayıp otelinize ya da gideceğiniz adrese kadar güvenle götürmekteyiz. Transfer siparişi vermek için https://www.bizimtransfer.com/tr/ lütfen tıklayınız.

Gazipaşa Havalimanı Avsallar Ulaşım

Gazipaşa Havalimanından Avsallar’a ulaşım ücreti 45’dir. Bizimtransfer.com web sitesinden online olarak siparişinizi verebilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanı Avsallar Vip Transfer

Tatilinize konforlu bir başlangıç yapmak isterseniz Gazipaşa havalimanından Avsallar Vip Transfer seçeneğini kullanabilirsiniz. Üstelik Avsallar vip transfer 169 TL den başlayan ekonomik fiyatlarla. 1-3 kişi 169 TL, 4-7 kişi araç başına 225 TL, 8-14 kişi 265 TL'dir.

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10