Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer

Antalya havalimanı Titreyengöl arası mesafe 70 kilometre ve Antalya havalimanı Titreyengöl transferi yaklaşık bir saat 15 dakika sürmektedir.

Gazipaşa Havalimanı Titreyengöl arası mesafe Antalya havalimanına göre daha uzak olduğu için pek tercih edilmemektedir. Gazipaşa havalimanından Titreyen göl 110 kilometre olup yaklaşık 2 saat sürmektedir. Ayrıca Gazipaşa Havalimanından Titreyengöl’e Paylaşımlı transfer imkânı mevcut değildir.

Titreyengöl; Side’nin doğu kısmında 3 bin dönüm üzerine kurulmuş küçük bir beldedir. Göl üzerinde rüzgardan dolayı titremeler olduğu için mevcut ismini almıştır.

Titreyen Göl’de birçok 5 yıldızlı turizm tesisi vardır. Özellikle Alman ve Rus turistler tarafından tercih edilen bölge rahat ve sakin bir tatil geçirmek isteyen turistler için ideal bir yerdir.

Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer Fiyatları

Antalya havalimanından Titreyengöl Shuttle(paylaşımlı) Transfer fiyatı kişi başı 45 TRY olup sadece bir gün önce rezerasyon yapmanız yeterlidir.

Eğer Vip transfer hizmeti satın almak istiyorsanız 1-3 kişi 239 TL, 4-7 kişi 249 TL, 8-14 kişi 289 TL’dir.

Havalimanından Titreyengöl arasında transfer hizmetini Bizimtransfer.com’dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanı Titreyengöl transfer fiyatı 3 kişilik araç için 289 TL’dir. Eğer toplu grup olarak gelecekseniz 14 kişilik minibüs fiyatı ise 359 TL’dir.

 

Titreyengöl Otel Transferi


Kaya Side

Grand prestige Hotel

Maya World

Pegasos World Hotel

Bashoporus Sorgun Hotel

Port River Hotel

Diamond Premium Hotel

Lake&river Side Hotel

Bizim Transfer | Call Center
+90 242 514 13 10