Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

S.S.S

Nasıl giderim: Antalya Havalimanından Alanya'ya nasıl ulaşırım gibi sorularınızın yanıtlarını bizim transferde bulabilirsiniz.

 • Rezervasyon nasıl yapabilirim?

Rezervasyon yapmak için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurmanız ve onaylamanız gerekmektedir.

 • Havalimanında sizi nasıl bulabilirim?

Görevlimiz çıkış kapısında, elinde bizimtransfer.com logosu bulunan tabela ile sizi bekleyecektir.

 • Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır, web sayfamızdan veya telefon ile yaptığınız siparişlerinizde size söylenen ücretten fazlasını ödemeyeceksiniz.

 • Araçlarınızda çocuk koltuğu var mı?

Rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz halinde sizin için çocuğunuzun yaşına uygun olan çocuk koltuğumuz yerleştirilecektir.

 • Araçlarınız klimalı mı?

Evet, tüm araçlarımız klimalıdır.

 • Araçlarınızda wireless var mı?

Evet, araçlarımızda internet bağlantısı bulunmaktadır.

 • Araçlarınızda telefonumu şarj etme imkânı bulabilecek miyim?

Evet, araçlarımızda elektrik bağlantılı prizler bulunmaktadır.

 • Antalya Havalimanından Alanya ya nasıl giderim?

İnternet üzerinden www.bizimtransfer.com internet adresinden online sipariş verebilirsiniz ya ya 0242 514 1310 numaralı telefon ile 7 24 call center arayabilirsiniz.

 • Antalya Havalimanından Alanya otele nasıl transfer bulabilirim?

Bizim Transfer Antalya Havalimanından Alanya incekum avsallar ve okucalar bölgelerindeki oteleninize kadar transfer hizmeti  vermektedir.    Aynı şekilde Gazipaşa Alanya Havalimanından Alanya ve çevresindeki  otele kadar transfer hizmeti vermektedir. 

 • Antalya Havalimanı Transfer sürecini kısaca anlatır mısınız?

Öncelikle Antalya Havalimanı Transfer rezervasyonu yapmak için wep sitesinden gideceğiniz bölge ve otelinizi seçmelisiniz. Daha sonra uçağınızın Antalya Havalimanına saat kaçta ineceğini ve kişi sayısını seçtikten sonra Transfer Ara butonuna basıp çıkan ekrandan Vip transfer ya da Paylaşımlı transfer seceneğini seçmelisiniz. Transferi onayladıktan sonra rezervasyon numaranızı not etmenizde fayda vardır. Aynı zamanda size mail ve Sms ile Antalya Havalimanı Transfer onayı gelecektir. Bütün bunları online yapabildiğiniz gibi telefon ile de halledebilirsiniz. Lütfen size gelen mail ve sms te bilgilerin özellikle de saat ve tarihin doğru olduğundan emin olunuz. Gün gelip Antalya havalimanına indikten sanra lütfen dışarda sizi bekleyen karşılama personeline kendinizi tanıtınız. Antalya havalimannındaki görevlimiz sizi araca kadar yönlendirecektir. Burada sürücülerimiz sizi gideceğiniz son noktaya kadar götürecektir. Antalya havalimanından Araçlarımız Okurcalar, İncekum, Konaklı, Alanya, Mahmutlar ve Kargıcak a kadar gitmektedir.

 • Antalya Havalimanı Alanya Transfer kaç saat sürer?

Antalya Havalimanında Alanya merkez 135 Km'dir. Antalya Havalimanı Alanya ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Trafiğin yoğunluğuna göre 2,5 saate kadar uzamaktadır. Bu bakımdan özellikle yaz aylarında Alanya Antalya Havalimanı Transfer istekleri bulunan yolcuların uçak saatinden 4 saat önce yolculuğa başlamalarını tavsiye etmekteyiz. Kargicak'tan Antalya havalimanı na yolculuk yapacak yolcularımız için bu süre yarım saat daha uzun sürmektedir. 

 • Antalya havaalanı Alanya servis seçenekleri nelerdir? 

Antalya havaalanından Alanya farklı servis seçenekleri vardır. bunlardan en uygun ve en ekonomik olanları eğer havayollarının kendine ait servis seçeneğidir. Ancak pek çok havayollarının Antalya havaalanından Alanya servisi yoktur. Bunun yerine Antalya havaalanından evinize kadar servis hizmeti veren şirketimiz sizlerin memnuniyetini en uygun fiyatlarla karşılamaktadır. 7 24 transfer hizmeti siparişi verebileceğiniz şirketimiz kapınıza kadar hizmet vermektedir. Seyehatiniz süresince sınırsız internet hizmetimizle keyifli yolculuğun tadını çıkarın.

 • Transfer siparişi verdim havalimanından beni alacağınızdan emin olabilir miyim?

Şirketimiz Antalya bölğesinin önde gelen ve güvenilir havaalanı transfer şirketlerinden bir tanesidir. Bizim transfer Alanya ticaret odasının (ALTSO) üyesidir. Ayrıca ALTSO, ALKÜ  ve daha bir çok kurumun havalanı transfer partneridir. Ayrica şirketimizden verilen transfer siparişlerinde bizden kaynaklanan bir hata sonucunda uçağınızı kaçırmanız ya da taksiye binmeniz gerektiğinde tüm masraflarınız şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bizi kullanan binlerce müşterimiz referansımızdır. Durak & Güzergahlar bölümünde belirttiğimiz bütün otellerin transfer partneriyiz. 

 • Antalya Havalimanından Okurcalara Nasıl giderim?

Okurcalar büyük ve önemli otellerin bulunduğu bir bölgedir. Eğer burada bulunan bir otele gelecekseniz transfer rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü oteller genellikle otobüs güzergahlarından uzakta bulunmaktadır. Antalya havalimanına gelmeden önce Bizim transfer e sipariş vermeniz durumunda şirketimiz sizi otelinize kadar götürecek ve bu transfer için sadece 35 TL ödemeniz yeterlidir. Aynı zamanda Gazipaşa Havalimanından da Okurcalar transfer hizmetimiz mevcuttur. tek yapamanız gereken bizi arayıp rezervasyonunuzu yaptırmaktır.