Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

KURUMSAL

Bizimtransfer geniş arac filosu ile bölgenin lider firması olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda şirketimiz uzun ve orta vadeli planlarını hazırlamış ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Ayrıca ülkemizin kişi başına düşen geliri arttırmak için teknolojiye yatırım gerekmekte ve hatta teknoloji satmamız gerekmektedir. İlerleyen yıllarda şirketimizin en büyük yatırımı teknolojiye olacaktır. Sürdürülebilir bir kalkınma için çevreci ve teknolojik bir alt yapıya sahip olmayı hedefliyoruz. Şirketimiz araç kiralama ve 7/24  Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. Antalya Alanya Havalimanı Transfer ve Gazipaşa Havalimanı Transfer en popüler hizmetlerimizdir.

HEM EKONOMİK HEM ÇEVRECİ!

Havalimanı Transferi yaparken çevreye en az zararı vermeyi hedeflemekteyiz. bunun için de havalimanı transfer hizmetlerinde paylaşımlı transfer hizmeti sunmaktayız. Paylaşımlı transfer hizmeti hem ekonomik hem çevreye en zararı vermektedir. Sizde çevreyi seviyorsanız paylaşımlı transferi tercih etmenizi öneriyoruz. 

7/24 Transfer

Şirketimiz 7/24 Transfer hizmeti vermeyi kendi ilke edinmiş ve 7 24 call Center hizmeti vermektedir. Şirketimizde her an muhatap olacağınız bir kişi bulabileceksiniz.