Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

KAMPANYALAR

Antalya Havalimanı Alanya Transfer  sadece 40 TL. Şirketimiz Antalya Havalimanı Alanya Transfer hizmetinde en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Yani bizden daha iyi fiyat bulana Antalya havalimanı Alanya Transfer aynı fiyata hizmet verilecektir. Sizde saatlerce ucuz Antalya transfer şirketleri arayıp vaktinizi boşa harcamayın. Ayrıca araç içersinde soğuk içeçek ve Wifi hediyedimizdir. Ayrıca belirtmek isteriz ki bu fiyata kapınıza kadar götürüyoruz. Peki daha ne bekliyorsunuz. Hemen rezervayson yaptırın. Ayrıca Antalya Havalimanı Alanya Transfer ve geri dönüş rezervayonunu aynı ayda yaptırana %10 a varan süpriz indirimler sizleri bekliyor. Gidiş dönüş sipariş verenler indirimli fiyatlardan yararlanacaktır.

Pegasus Antalya Alanya Transfer Servis %5 İndirimli. Kampanyadan Yararlanmak için belirtilen indirim kodunu girin. Pegasus Havayolları Antalya Alanya Transfer İndirim Kodunuz 1D6201246U42. Üstelik Pegasus müşterilerine özel Antalya Havalimanı servis ve Gazipaşa havalimanı servis ulaşım hizmetinde adrese kadar hizmet vermekteyiz. Pegasus Antalya havalimanı ve Gazipşa Alanya havaalanı servis için gidiş dönüş transfer siparişi verin ve anında %10 indirim kazanın. Siz de uçak biletinizi Pegasus havayollarından alıyorsanız Antalya havalimanı Alanya servis ulaşım hizmetinizi Bizim  Transfer ayrıcalıgı ile yaşayın. Havaalanı transfer  İndirimli fiyatlar ile Pegasus Antalya Havalimanı Alanya transfer siparişi vermek için hemen arayın ya da indirim kodunu kullanarak online sipariş verebilirsiniz.

Alanya'dan Antalya Havalimanı transfer ve Gazipaşa Havalimanı transferi, 7/24 Transfer gerçekleştire bilirsiniz. Üstelik en Uygun Fiyat Garantisi ile Bizim Transfer'den Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) üyelerine indirim. Şimdi ALTSO ve Bizim transfer işbirliği ile tüm üyelere %15 indirim.Kampanyadan Yararlanmak için ALTSO üye kartını göstermeniz yeterli.

Bizim Transfer Eğitime destek vermeye devam ediyor. Daha güzel yarınlarımız için gençlerimizin eğitimli ve donanımlı olması şart. Bizim transfer ve Alanya Alaattin keykubat üniversitesi(ALKÜ) ile yapılan protokol gereği tüm öğrencilerimize ve öğretim görevlilerine %15 indirim. Buna göre öğreciler ve öğretim görevlileri kimliklerini göstermek koşulu ile indirim hakkı kazanmaktadır. 

15 TL den Başlayan Fiyatlarla Havalimanı Transferi. Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer ücretleri 15 TL den başlamaktadır. 2017 Fiyat tarifemize göre Gazipaşa Havalimanı Demirtaş 15 TL, Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer 25 TL, Gazipaşa Havalimanı incekum sadece 40 TLdir. Sizde en ucuz Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Üstelik Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer fiyatında taviz verirken kaliteden taviz vermeden hizmetimize devam ediyoruz. Üstelik araçlarımızda 7/24 wifi ve soğuk içecek ikramı vardır. Sizde vaktinizi transfer şirketi aramakla geçirmeyin. Bizim Transfer ile vaktiniz ve paranız sizin cebinizde kalsın.

5 TL'den Başlayan Fiyatlarla Havaalanı transfer! Evet Yanlış duymadınız kapınıza kadar transfer hizmeti sadece 5 TLden Başlayan fiyatlarla. Şimdi 3 kişi ve üzeri transferinizde 4. kişi sadece 5 TL. Detaylı bilgi için hemen arayın 

Wome Deluxe Hotel Transfer Ulaşım

Wome Deluxe Hotel Antalya Alanya İncekum orman kampı içerisinde bulunmaktadır. Otel Alanya nın dünyaca ünlü incekum orman kampı içersinde 2016 yılında yapılmış ve etrafı orman ile kaplıdır. Tesis denize sıfır ve her türlü aktifite düşünülmüştür.Wome Deluxe hotel Antalya havalimanına 100 km ve Gazipaşa Havalimanına 70 km uzaklıktadır.  wome Deluxe otel transfer ulaşım için önceden Bizim transfere rezervasyon yaptırın ve transfer derdinini unutun. Üstelik 3 yaş altı cocuklarınız transferi ücretsiz. Antalya Havalimanı Wome deluxe Hotel transfer ücreti 40 TL ve Gazipaşa Havalimanı Wome Deluxe otel Transfer ulaşım ücreti 40 TL dir. Dilerseniz ulaşımızını size özel sürücülü araç ile de gerçekleştirebilirsiniz. 

Alanya Long Beach Resort hotel Alanya incekum bölgesindedir. Antalya havalimanına yaklaşık bir bucuk saat mesafede yer almaktadır. otel denize sıfır konumda ve benzersiz mimarisi ile göz kamaştırmaktadır. Antalya havalimanı Long Beach resort Hotel transfer ulaşım için hemen Bizim Transfer in kampanyalı fiyatlarını sorunuz. Antalya havaalanı Long Beach Resort Hotel Transfer sadece 40 TL ve Gazipaşa Alanya Havaalanı long Beach Resort hotel transfer fiyatı 40 TL'dir. Long Beach otel havalimanı özel transfer isteyen yolcularımız için ücret 219 TL. Bu fiyatlara misafirlerimiz otelinden alınıp otele bırakılmaktadır.

Antalya Havalimanı Kemer transfer hizmeti de vermeye başlayan şirketimiz en uygun fiyatları kalite ile birleştirmektedir. Siz de Kemer tatilinize Antalya havalimanında araç bekleyerek başlamak istemiyorsanız bizi arayın. Kemer Antalya bölgesinin en onemli turizm bölgesidir. Bölgeye özellikle Rus turistler akın etmektedir. Kemer Antalya havalimanı uzaklıgı 80 km civarındadır. Antalya Havalimanı Kemer transfer ücreti 159 TL dir. 

 

Alanya - Antalya Havalimanı Transfer 40 TL

Alanya - Gazipaşa Havalimanı Transfer 25 TL

Manavgat - Antalya Havalimanı Transfer 35 TL

Mahmutlar - Antalya Havalimanı Transfer 45 TL

Kargıcak - Antalya Havalimanı Transfer 50 TL

Konaklı - Gazipaşa Havaalanı Transfer 40 TL

Demirtaş - Gazipaşa Havalimanı Transfer 15 TL

Avsallar - Gazipaşa Havalimanı Transfer 40 TL