Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

DURAK & GÜZERGAHLAR

Shuttle Transfer: Toplam siparişlerimiz sonucu araç içindeki yolcularımızın ineceği ve bineceği duraklara göre güzergahlar oluşturulmaktadır. Sipariş oluştururken vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde belirlenen buluşma noktasında tam zamanında olabilmek için planlamalar ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ana güzergahları aşağıdaki listede görüntüleyebilirsiniz. Yoğun olarak Antalya Havalimanı Alanya transfer ve Gazipaşa Havalimanı Alanya transferi gerçekleştiriyoruz.

Şirketimiz daha yeşil bir dünya için paylaşımlı(Shuttle) transfer önermektedir. Giderek artan havakirliliği dünyamızı olumsuz yönde etkilemektedir. Paylaşımlı havalimanı transfer seçerek sizde hava kirliliğinini azaltmaya yardımcı alabilirsiniz. Bizimtransfer.com ailesi olarak misafirlerimiz  Antalya havalimanı transfer servisi istediğinde biz paylaşımlı havaalanı transferi öneriyoruz. Paylaşımlı transfer ile Antalya havalimanına ulaşım çok ekonomik fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz Alanya dan Antalya Havaalanına transfer hizmetinde en ucuz havaalanı transfer fiyatlarını sunmaktadır.

Havalimanı karşılamasında ise uçağınızın iniş zamanı ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Uçaktan iniş, bagaj bekleme gibi işlemleriniz için en uygun sürede bekleme yapılmaktadır. Bizimtransfer.com logolu tabela ile ekibimiz sizi karşılayacaktır. Sizi karşıladıktan sonra aracımıza bindirerek Antalya ve Gazipaşa havalimanından Alanya ya transferinizi güven içinde gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz Alanya Havalimanı Ulaşım ve Antalya Havaalanı Ulaşım konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Antalya Havalimanı Alanya Transfer hizmetinde %100 müşteri memnuniyeti ile müşterilemize hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda Havalimanı transferlerinde görev alan her sürücü alanında uzman eğitmenler tarafından eğitimden geçmektedir. Antalya Havalimanı transfer süresi ortalam 2 saat sürmektedir. Eğer Gideğiniz otel Okurcalar'da ise bu süre yaklaşık bir bucuk saattir. Antalya Havalimanı Alanya Transfer esnasında sırasında sırasıyla Serik, Çolaklı, Side, Manavgat, Çenger, Okurcalar, Avsallar, İncekum ve Konaklı dan Sonra Alanya Merkeze ulaşmaktasınız. Alanya merkezden sonra devam edecek yolcular sırasıyla Oba, Cikcilli, Tomur, Kestel ve Mahmutlar'dan sonra Kargıcak bu istikametteki son noktamızdır. 

Siz değerli müşterilerimizin Parası da zamanı da cebinizde kalsın. Antalya Havalimanı Alanya Transfer sadece 40TL. Siz değerli misafirlerimiz sadece 40 TL ye Havalimanında transferinizi gerçekleştiriyoruz ve 2 saat yoğun ve stresli trafikte arac kullanmak zorunda değilsiniz. 2 saat gibi değerli vaktiniz size kalsın. Sizin de Antalya Havalimanı Alanya Transfer ihtiyacınız olursa stressiz ve kapınızdan hizmet vermekten onur duyarız. Ayrıca kampanyalarımızı takip ederek 5TL den başlayan fiyatlarla havalimanı transfer şansını kaçırmayın. Şirketimiz sadece Antalya havalimanı Alanya transfer hizmetinden ziyade Antalya Havalimanı Kemer, Side Antalya Havalimanı ve Antalya Havalimanı Belek transfer hizmeti de vermektedir.

Antalya Havalimanı Vikingen İnfinity Resort Spa otel transfer ve Gazipaşa havalimanından Vikingen İnfinity otel transfer ücreti 40 TL dir. Vikingen İnfinity otel Alanya Türkler bölgesinde bulunmaktadır. Bu bölge büyük tesisleri ve güzel plajları ile ünlüdür. Vikingen infinity Otel buradaki en güzel otellerin başında gelir. İnternetten güzel ama gerçekte nasıl diye düşünmeyin. Gerek hizmeti gerek mimarisi ile Vikingen infinity Hotel den çok  memnun kalacaksınız. Peki Havalimanı Vikingen İnfinity resort spa Transfer ulaşımını nasıl gerçekleşmektedir? Antalya Havalimanı Vikingen infinity otel arası 100 km ve Gazipaşa Havalimanı Vikingen infinity otel arası 70 km. Havalimanı Vikingen infiniy otel ulaşımı Bizim transfer ile çok kolay. Gideceğiniz Havalimanını seçin sonra uçuş saatlerini bize bildirin sizi havalimanından alıp Vikingen İnfinity otele kadar ulaşımınızı sağlayalım. Böylece tatilinize iyi bir başlangıç yapın, birakin havalimanı  transfer derdini biz çözelim.

Antalya Havalimanı Manavgat transfer hizmetinde öncelikli seçiminiz olan Bizim transfer sizlere daha iyi hizmet vermek için adresten hizmet vermeye başlamıştır. Buna göre belirlenen güzergahlarda adresten alıp Manavgat Antalya havalimanı Transfer hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Manavgat'ı kısaca tanıtmak gerekirse; Manavgat Antalya'nın en büyük ilçelerinden birisidir. Nüfusu 208 bin olan Manavgat 2283 km2 lik yüzölçümü ile alan olarak da çok büyüktür. Manavgat şelalesi dünyaca ünlü olup sürekli akan en büyük akarsudur. Manavgat Akdenizin en güzel otellerinin bulunduğu ilçemizdir. En önemli otelleri Side ve Titreyengöl bölgesinde bulunur. Side otelleri çok büyük tesisleri ve tarihi çarşısı ile ön plana çıkmaktadır.  Manavgat Antalya Havaalanı mesafesi 60 km ve Manavgat Antalya Havaalanı transfer süresi ortalama bir saattir. Antalya havaalanı Manavgat transfer ücreti Bizim Transfer ile sadece 35 TL. Manavgat Antalya havaalanı transfer hizmetinde kullanılan bütün araçlar mercedes olup içi sizler için özel dizayn ettirrilmiştir. Haydi sizde Manavgat havalimanı ulaşım için hemen bizi arayın. Manavgat Alanya Gazipaşa havalimanına 100 km uzaklıktadır ve Manavgat Gazipaşa Havalimanı transfer süresi ortalama 1,5 saattir. Gazipaşa havalimanından Manavgat sadece özel transfer mevcuttur ve transfer ücreti 219 TL'dir.

Alanya Havalimanı transfer hizmetinde mercedes Vip araçlar ile paylaşımlı transfer hizmeti vermektedir. Alanya havalimanı transfer ortalama kırkbeş dakika sürmektedir. Ancak Okurcalar'dan Alanya Havalimanı Transfer yaklaşık olarak bir bucuk saat sürmektedir. Eger bulunduğunuz hotel Konaklı da ise Alanya havalimanı transfer yaklaşık olarak bir saat sürmektedir. Şirketimiz Alanya, Konaklı, Okurcalar, Avsallar ve incekum bölgesindeki bütün otellerden Alanya havalimanı transfer hizmeti vermektedir. Alanya nüfüsü ve ekonomisi ile bir çok ilden büyük bir ilçedir. Alanya nın başlıca ekomisini Tarım inşaat ve turizm oluşturmaktadır. Alanya da özellikle yabancıların gayrimenkul talebi ile inşaat sektörü son yıllarda çok hareketlilik göstermektedir. Şirketimiz yabancı misafirlerin de Alanya havalimanı transfer taleplerini ingilizce ve rusça dil desteği ile cevap vermektedir. Alanya binlerce turistik konaklama tesisi ile dünyada önemli bir üne sahiptir. Bizim Transfer birçok büyük otellerin transfer partneri olmaktan gurur duymaktadır. Anlaşmalı oteller ile kampanyalı Alanya transfer hizmetinden faydalanmak için lütfen bizi arayın.

Antalya Havalimanı Side Transfer hizmeti sadece Vip olarak sunulmaktadır. Sizde Side de tatilimi yapayım fiyakalı bir de transferim olsun istiyorsanız hemen arayın. Side, Titreyengöl, Çolaklı da bulunan bütün  otellere transfer hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca Side Havalimanı Transfer hizmetlerinde değişik araç çeşitleri ile sizin ya da misafirlerinizin hizmetindeyiz.

VIP Transfer: Size özel gönderilen aracımız, uçuşunuza en uygun vakitte sizi tam adresinizden almaktadır. Geliş transferlerinizde içeride geçireceğiniz zaman göz önüne alınarak ekibimiz karşılama için sizi beklemektedir. En uygun Antalya Havalimanı Vip transfer ve Gazipaşa Havalimanı Vip transferi için bizi arayın. Alanya'dan 7/24 transfer hizmeti vermekteyiz. 
Antalya dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından birisidir. Antalya binlerce uluslarası standartlarda tatil köyü otel ve dinlenme yerleri vardır. Bu turistik otellerden bir kısmı avrupa ve dünyanın sayılı tesisleri arasındadır ve her yıl dünyanın en iyi otelleri arasına girmektedir. Bizim Transfer bu dünyaca ünlü otellerin transfer partneri olmaktan mutluluk duyar. Bizim transfer; Antalya ve gazipaşa havalimanından otelinize transfer hizmeti vermektedir. sizin de kalacagınız otel hangisi olursa olsun transfer firmanız Bizim Transfer olsun. Bizim Transfer Alanya, Kemer, Side, Belek ve Manavgat bölgesindeki bütün otellere transfer hizmeti sunmaktadır. Antalya Havalimanı otel transfer ve Gazipaşa Havalimanı Alanya Otel transfer en sık tercih edilen transfer tiplerimizdir.

Ayrıca Özel ve Vip misafirinizin gelmesi durumunda onları onure etmek istersiniz. Gözünüz arkada kalmasın! Şirketimizde en küçük detaylara kadar titizlikle isteklerinizi yerine getiriyoruz. İsteğiniz halinde havalimanında çiçek ile karşılama ve diğer özel isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. yine istek üzerine BMW ve Mercedes araçların üst model araçları ve özel sürücülerimiz ile adresinize kadar güvenle götürüyoruz.

Ayrıca özel Tour ve Seyahat organizasyonu da yapan şirketimiz son model araçlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.