Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Blog

7 24 Transfer

Aniden Antalya Havalimanına ya da Alanya Gazipaşa Havalimanına geldiniz veya Antalya, Alanya’dan Side'ye Tatile mi Geleceksiniz, Antalya'da iş toplantınız mı var?  ister Antalya Havalimanı ister, Alanya Gazipaşa Havalimanına gelmiş olun.

Şimdi size En uygun (7/24 transfer) 7 gün 24 saat bulabileceğiniz, havalimanı transfer yöntemlerini anlatacağım.

En uygun havalimanı transferini kesinlikle önceden geniş zamanda internetten araştırarak bulabilirsiniz. Son dakikada ayarlamak bazen mümkün olmayabilir ya da çok pahalıya patlayabilir ama mecbur kaldınız havalimanı transferi ayarlamadan Alanya Gazipaşa Havalimanına geldiniz. Buradan Alanya'ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 130 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 17TL,  724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 20 TL'dir. Havaş sadece Alanya çevre yolu ve Atatürk caddesi güzergahında gitmektedir, eğer gideceğiniz yer bu caddeler üzerinde ise Havaş tercih edebilirsiniz fakat gideceğiniz nokta ara caddede, Avsallar, Konaklı ve Okurcalar da ise Bizim transfer yada 7/24 Transfer tercih edilmelidir. 

Antalya Havalimanına geldiyseniz durum biraz daha karışık.

Yakın bir noktaya gidecekseniz taksi ya da Tramvay tercih edilebilirsiniz, bunun dışında Kemer, Side, Manavgat, Alanya'ya gidecekseniz taksi biraz pahalıya gelebilir. 
Antalya ve ilçelerinde taksi ücretleri İstanbul'un neredeyse iki katı kadar pahalıdır. Örneğin Antalya Havalimanından Alanya ya taksi ücreti 400 TL civarındadır. 
Bunun yerine bir havalimanı transfer şirketi ile gidebilirsiniz. Fakat bu şirketlerin rezervasyonsuz müşteri almaları yasaktır.

Çözüm çok basit!

Transfer firmalarının internetten telefon numarasını bulup Antalya Havalimanındayken bir havalimanı şirketinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

En düşük bulabileceğiniz fiyat 35 TL’dir.

7/24 transfer, Bizim transfer ve Cartiertour en düşük fiyat bulabileceğiniz şirketlerdir.

Diğer şirketlere dikkat!

Bulduğunuz diğer havalimanı transfer şirketleri sadece bir internet şirketi olduğu için sizden daha yüksek ücret talep edeceklerdir ve de kalite politikaları yoktur.

Peki, Antalya Havalimanına gece saat iki de geldiniz, muhtemelen hiç bir paylaşımlı transfer şirketi bulamazsınız, mecburen taksiyle gideceğim diye düşünmeyin. 7/24 Transfer hizmeti sunan Bizim transferi 7/24 çağrı merkezini (+90 242 514 1310) arayıp VIP transfer siparişi verebilirsiniz. V.I.P transfer ücreti 129TL den başlayan fiyatlarla neredeyse taksi fiyatının yarısına size hizmet vermektedir. 

Size iyi yolculuklar dilerim…

Alanya Transfer

Alanya Transferi için sizin de iyi bir yardımcıya ihtiyaç duyacağınıza eminiz. Çeşitli noktalardan Alanya’ya ulaşım farklı yollardan gerçekleştirilebiliyor olsa da, konforlu, aktarmasız ve en hızlı ulaşım şekli özel bir araç olacaktır. Bunu da yolcu sayısına uygun bir şekilde profesyoneller ile iletişime geçerek halledebilirsiniz. Bizim Transfer bu amaçla hizmet veriyor ve çeşitli noktalar üzerinden Alanya Transferi gerçekleştirmek isteyenlere yardımcı oluyor. Üstelik sadece basit bir transfer sürecinden bahsetmiyoruz. Alanya Transferinde sıradan bir yolculuğun ötesinde güvenlik, konfor, kalite ve benzeri özellikleri de görebiliyoruz. Bu yüzden de Bizim Transfer ile farklı bir kalite sizi bekliyor. Alanya başka olmak üzere Antalya genelinde ulaşım sorununa yeni bir boyut kazandıran firma sizin de yolculuğunuzu güzelleştirebilir.

Alanya’ya ulaşmak istediğiniz noktayı da belirterek iletişime geçmeniz sorunsuz bir yolculuk planlamanız için yeterli. Burada sizi bekleyen güzel imkânlardan söz edecek olursak, her şeyden önce güvenlik tedbirleri yüksek bir yolculuk olacağını söyleyebiliriz. Diğer taraftan son derece konforlu araçlar kullanılır ki, Alanya gibi sıcak ve bir o kadar da güzel olan bu bölgede herhangi bir sorun yaşamadan yolculuğunuzu gerçekleştirebilin. Alanya Transferinin güzelliklerinden bir diğeri de ücretsiz olarak sunulan çeşitli hizmetlerdir. Bir sebep ile iptal gerekli olduğunda ise para iadesi alabilir, sorunsuzca planlamanızı yapabilirsiniz. Yani Alanya Transferi sürecinde her zaman sizin tarafınızda olacak bir yardımcıya sahipsiniz.

Siz de Antalya ya da Alanya bölgesinde bir seyahat planlıyor, tatil ya da iş için bu bölgeye geliyorsanız, ulaşımı dert etmemelisiniz. Normal şartlarda ulaşım, pek çok farklı araç ile sağlanabilirken ve aktarmalar ile uzun bir zaman zarfına yayılabilirken, bu özel hizmet ile yolculuğunuz kısa ve konforlu olacaktır. Şüphesiz ki bu da oldukça cazip bir fırsat, seyahatinizi güzelleştirecek bir imkândır. Bu tür imkânlar Bizim Transfer ile parmaklarınızın ucunda. Zaman kaybetmeden iletişime geçerek siz de Alanya transferinizi netleştirebilir ve seyahat planlamanızı detaylı ve kusursuz olarak yapabilirsiniz. Yolcu sayısına uygun konforlu araçlar, zahmetsizce gerçekleştirilecek yolculuklar ve çok daha fazlası için doğru yerdesiniz.