Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Blog

Antalya Havalimanı nerede, nasıl ulaşım sağlarım?

Antalya havalimanı, Antalya merkezine 14KM. dışındadır. Antalya Havalimanı Türkiye turizminin en önemli havalimanı ve dünyaya açılan kapısıdır. 2016 yılında toplam yolcu kapasitesinin %75 i ni dış hat yolcular oluşturmaktadır.

Antalya havalimanı 1960 Yılında hizmete açılmıştır. Şu anda Türkiyenin en yoğun 3. Havalimanıdır. Toplam 13 milyon m2 alana kurulmuş ve 2 adet dış hat ve bir adet iç hat terminali bulunmaktadır.

Antalya havalimanı işleten firma İCf. About İCF IC holiding ve Fraport Ag ortaklığıdır. 2011 yılında avrupanın en iyi havalimanı olarak seçilen Antalya havalimanında içeriye girdiğiniz andan itibaren kalitesini hemen hissettiriyor. Havalimanı hizmet ve kalite bakımından Avrupanın önde gelen havalimanları arasında haklı bir yeri vardır. İçeride dünyaca ünlü cafe ve restoran zincirleri, Lounge solonlari, bankalar ve alışveriş noktaları ile ihtiyacınız olan herşey düşünülmüş.

2016 yılında Havalimanı yolcu sayısı 30 milyona yaklaşmaktadır. Toplam yolcuların 20 milyondan fazlası dış hat yolcusudur.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Toplam yolcusunun %75 i dış hatlar yolcusu olduğu için Antalya havalimanı ulaşım kolaylığı önem arzetmektedir. Antalya havalimanı çevresinde yakın ve uzak bir çok turizm bölgesi vardır. Bunlardan bazıları Alanya, Kemer, Side, Kemer, Kaş, Belek ve Manavgat tır. Antalya Havalimanı ulaşım konusunda gideceğiniz bölgeye göre Tramway Otobüs ve helikopter gibi çok çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur.

Antalya Havalimanı Antalya merkez Ulaşım için Gideceğiniz bölgeye göre 600 ve 800 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca Antalya dış hatlar teminalinden Tramway şehir merkezine kadar gitmektedir. Terminal binası dışında taksiler beklemektedir. Havaş otobüsleri terminal çıkışında sağ kısımda beklemektedir ve sizi şehir merkezine kadar götürmektedir.

Antalya havalimanı Belek ulaşım

Antalya havalimanı Belek ulaşım zor olmamakla beraber ucuza gitmek biraz zahmetli. Öncelikle 600 numaralı otobüse binip otogara oradan de Serik otobüsüne binmek gerekiyor ancak Serik otobüsünden indikten sonra Taksiye binip gideceğiniz otele kadar gitmeniz gerekmektedir. Bunun yerine Taksi ya da Bizim Transfer wep sayfasından sipariş verdiğnizde sizi özel transfer olarak 119 TL ücretle gideceğiniz otele kadar bırakacaktır. Bence tatilinize sorunsuz başlamak istiyorsanız bu ücrete değer.

Antalya Havalimanı Alanya Ulaşım

Antalya Havalimanından Alanya ulaşım otobüs ya da Transfer şirketleri ile sağlanabilir.  Otobüs ile gitmek için önce otogara gidip oradan her yarım saatte kalkan otobüslere binmek gerekiyor. Antalya Havalimanı Transfer şirketleri ile gitmek istiyorsanız önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Antalya Havalimanı Alanya ulaşım fiyatları 35 TL den başlayıp 300 TL ye kadar çıkmaktadır. 

İyi Tatiller

Antalya Havalimanından Alanyaya nasıl giderim?

Antalya Havalimanından Alanyaya nasıl gidilir sorusunun cevabından önce dilerseniz biraz Alanya’yı tanıyalım.

Alanya kuzeyinde yeşil çam ve maki bitki örtüsü ile kaplanmış Toros dağları güneyinde ise muhteşem turkuaz rengiyle akdeniz ve tam ortasında yarımada şeklinde uzanan Alanya kalesi…Peki Antalya havalimanından alanyaya nasıl giderim? İşte cevabı

Antalya havalimanından Alanyaya nasıl gidilir sorusunun bir çok yanıtı var ama en basit ve ucuz olanı Bizim Transfer ya da 7 24 transfer wep sayfasından online sipariş verip , Antalya havalimanına indikten sonra sizi elinde Bizim Transfer tabelası ile karşılayan rehbere kendinizi tanıtın. Dilerseniz telefon ile ya da canlı sohbet seçeneğinden sipariş verebilirsiniz. Sonrasında Bizim transfere ait araçlar sizlere evinize ve otelinize kadar hizmet verecektir. Eğer Antalya havalimanından binip Okurcalar, Side ya da Okurcalar da otele gidecekseniz Alanya’ya varmadan önce sürücümüz sizi gideceğiniz otele kadar bırakacaktır. peki Alanya'dan Antalya haval'manna nasil gidilir? yine Bizim Transfer wep sayfasından online rezervasyon yaptırarak Alanya'da otelinizden alıp havalimanına kadar hizmet veriyoruz Lütfen dönüş tarihininden en az 24 saat önce rezervayonunuzu yaptırınız.

Alanya Kalesinin batı kısmında beyaz kumsalı ile ünlü Kleoptara plajı vardır. Kleopatra plajı mavi bayrakları ve kumsalı ile dünyaca bir plajdır. Alanya yı yukarıdan izlemek isterseniz Alanya kalesi ve Alanya seyir terası ideal yerlerdir.

Alanya da tatilin ana odağı Güneş deniz ve kumdur. Gece hayatı da oldukça renki olan Alanya da tarih ve doğa da gezilecek yerler arasında önemli yer kaplar.

Alanya Sapadere Kanyonu

Sapadere Kanyonu Alanyanın 20 km doğusunda bulunur. Muhteşem doğanın içinden geçerek buz gibi suların aktığı kanyona ulaşıtığınızda içinizi açan kanyon ile buluşuyorsunuz. Kanyonun uzunluğu yaklaşım 500 metredir. Aynı zamanda bazı bölgelerinde yüzebilirsiniz tabiki soğuğa dayanabilirsen…

Eğer Alanya da konakladığınız otel İncekum, Okurcalar, Türkler ya da Konaklı bölgesinde ise otobüs ile Alanya merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle Okurcalar bölgesinde çok güzel koylar vardır. Ayrıca Alarahan kalesini görmenizi tavsiye ederim. Alanya şehir merkezinde ve Damlataş bölgesinde birçok cafe ve restoran bulabilirsiniz.

İyi Tatiller

Antalya Havaalanı Transfer

Antalya havaalanı transfer.

Şirketimiz Antalya havalimanı transfer hizmetini çevreye duyarlı ve ekonomik olarak gerçekleştirmektedir. Antalya havaalanı Alanya transfer servisinde en uygun fiyat ve memnuniyet garantisi ile kapınıza kadar transfer hizmeti sunmaktadır. Peki niçin rakiplerin fiyatları ve araçlarını araştırarak zaman kaybediyorsunuz?

        Antalya havaalanı transfer servisinde uygun fiyat avantajı

Antalya havaalanı: Türkiye’nin dünyaya açılan kapısıdır. Toplam 3 adet pist bulunmaktadır. 
Antalya terminal 1: İç hatlar ve dış hatlara hizmet vermektedir. 
Antalya terminal 2: Dış hatlara hizmet vermektedir. Antalya havaalanı (AYT) dünya standartlarının üstün bir kalite ile hizmet vermektedir. İçeresinde, free shoplar, bir çok kafe araç kiralama şirketleri, bankalar ve daha sayamadığımız bir çok hizmet noktası bulunmaktadır. Hizmet kalitesi bakımından birçok ödül alarak ülkemizin gurur duyduğu bir havaalanı haline gelmiştir. Bu ve benzer havaalanları sayısının artması ülkemizin kalite ve standartlarının yükselmesinde önemli bir rol oynayacaktır. Bunun yanında yolcu sayısını ve inen uçak sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Antalya havaalanı transfer hizmeti
Antalya havaalanından valiziniz aldıktan sonra dışarıda tramvay otobüsler ve taksiler bulunmaktadır. Antalya havalimanı transfer için taksi ya da minibüs kullanarak istediğiniz noktaya kadar gidebilirsiniz. Bunun yanında Atlas Global’ın ücretsiz havaalanı transfer hizmeti bulunmaktadır. Fakat sadece yol üzerinde belirli noktalarda durmakta ve Alanya’nın girişine kadar getirdiğini unutmayın.

Dikkat! Atlas Global ücretsiz havaalanı transfer hizmeti belli noktalarda durur, Alanya girişine kadar gider.

Eğer sizde ucuza ulaşım istiyorsanız taksi yerine transfer firmalarını tercih etmelisiniz. Antalya havaalanı transfer için önceden internette biraz sörf yapmanız en uygun fiyatı bulmanıza yardımcı olacaktır. Şu an en uygun Antalya Havaalanı transfer fiyatı 35 TL ancak özel transfer (VIP Transfer.) isterseniz bu ücret artmaktadır.

Uygun fiyata Antalya havaalanı transfer sadece 35TL.

Antalya havalimanı transfer güzergahlarının bazıları

  • Antalya Alanya transfer
  • Antalya Side transfer
  • Antalya Mahmutlar transfer

Bütün Antalya havalimanı transferleri için tıklayınız.
 

Antalya hakkında
Antalya Türkiye’nin güneyinde en büyük turizm şehridir. Özellikle Side Belek ve Alanya dünyanın en önemli turizm destinasyonlarındandır. Antalya’nın kuzeyinde Toros sıradağları denize paralel olarak uzanmaktadır. Böylelikle denizin ılıman iklimi bölgeyi nemli ve kuzey ile Antalya’nın bağlantısını kısmen kesmiştir.
 

Antalya da turizmin yanı sıra tarım ve inşaat bölgenin ekonomisinde diğer önemli gelir kaynaklarıdır. Özellikle son yıllarda yabancı yatırımcı ve turistler konut sektöründe önemli bir duyulmaktadır. Ayrıca 2017 yılında çıkarılan kanuna göre Türkiye den Gayrimenkul alan yabancıya vatandaşlık hakkı verilmesi ile ilgi daha da artmıştır

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer 

Havalimanı Adı: Antalya Havalimanı

Havalimanı Kod: AYT

Terminal Sayısı: 3

Resmi wep sitesi: http://www.aytport.com/tr/index_1.asp

Antalya havalimanından Antalya ve ilçelerine ulaşmanın en kolay ve en güvenli yolu Bizim Transfer wep sitesinden (http://www.bizimtransfer.com/tr) Antalya havalimanı Transfer rezervasyonu ile yapılabilmektedir. Özellikle Antalya havalimanı transfer için en uygun fiyatı arıyorsanız fiyatlarımıza kesinlikle bakmalısıınız. İhtiyacınıza göre paylaşımlı ve Özel Transfer seçeneklerine göre en uygun fiyat garantisi verlimektedir.

Antalya Havalimanı Taksi

Antalya havalimanından şehir merkezine gitmek istiyorsanız en kolay yolu 2016 yılında faaliyete giren tramwaydır. Tramway Antalya havalimanı dış hatlar çıkışından şehir merkezine kadar gitmektedir. Tramway'a binmek için Antalya KentKart almalısınız. Antalya KentKartı Antalya Havalimanı tramway durağı önünden kredi kartınızla alabilirisniz.Ayrıca 600 numaralı şehir otobüsü de Antalya şehir merkezine kadar gitmektedir. Eğer oteliniz ya da gideceğiniz yer Lara ve Antalya yakınında ise Antalya havalimanı terminali dışarısında ki taksileri kullanabilirsiniz. Sizi dilediğiniz yere kadar götürebilirler ama birçok takside LPG tankı olduğu için valiz hacmi kısıtlıdır. Bu bakımdan sürücüye valiz sayınızı belirtmekte fayda vardır.

Antalya Havalimanından Side'ye nasıl gidilir?

Antalya Havalimanından Side'ye otobüs yada havalimanı transfer şirketleri ile gidilebilir. Antalya Havalimanı Side arası 70 km'dir. Antalya havalimanından Side'ye otobüs ile gitmek için önce  şehir otobüsü ile Antalya şehirlerarası otobüs terminaline varmalısınız.   Buradan her saat başı  Side'ye otobüs kalkmaktadır. Otobüs ücreti 20 TL'dir. Gece saat 21:00 itibaren otobüs seferleri yoktur. 

Ayrıca Antalya  Havalimanı Transfer şirketleri ile Side ye kolayca gidebilirsiniz. Antalya Havalimanından Side'ye transfer fiyatı 160 TL'den başlamaktadır. Kişi sayısı ve arac sınıfına göre fiyatları artmaktadır. Eğer bu ücret pahalı diyorsanız sadece Bizim Transferde bulabileceğiniz paylaşımlı transfer ile gidebilirsiniz. Bizim Transfer den önceden rezervasyon yapmak koşulu ile 35  TL 'ye paylaşımlı transfer ayarlayabilirsiniz. Bütün araçlarımız 14 kişilik Mercedes Sprinter özel dizayndır. 

7 24 Transfer

Aniden Antalya Havalimanına ya da Alanya Gazipaşa Havalimanına geldiniz veya Antalya, Alanya’dan Side'ye Tatile mi Geleceksiniz, Antalya'da iş toplantınız mı var?  ister Antalya Havalimanı ister, Alanya Gazipaşa Havalimanına gelmiş olun.

Şimdi size En uygun (7/24 transfer) 7 gün 24 saat bulabileceğiniz, havalimanı transfer yöntemlerini anlatacağım.

En uygun havalimanı transferini kesinlikle önceden geniş zamanda internetten araştırarak bulabilirsiniz. Son dakikada ayarlamak bazen mümkün olmayabilir ya da çok pahalıya patlayabilir ama mecbur kaldınız havalimanı transferi ayarlamadan Alanya Gazipaşa Havalimanına geldiniz. Buradan Alanya'ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 130 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 17TL,  724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 20 TL'dir. Havaş sadece Alanya çevre yolu ve Atatürk caddesi güzergahında gitmektedir, eğer gideceğiniz yer bu caddeler üzerinde ise Havaş tercih edebilirsiniz fakat gideceğiniz nokta ara caddede, Avsallar, Konaklı ve Okurcalar da ise Bizim transfer yada 7/24 Transfer tercih edilmelidir. 

Antalya Havalimanına geldiyseniz durum biraz daha karışık.

Yakın bir noktaya gidecekseniz taksi ya da Tramvay tercih edilebilirsiniz, bunun dışında Kemer, Side, Manavgat, Alanya'ya gidecekseniz taksi biraz pahalıya gelebilir. 
Antalya ve ilçelerinde taksi ücretleri İstanbul'un neredeyse iki katı kadar pahalıdır. Örneğin Antalya Havalimanından Alanya ya taksi ücreti 400 TL civarındadır. 
Bunun yerine bir havalimanı transfer şirketi ile gidebilirsiniz. Fakat bu şirketlerin rezervasyonsuz müşteri almaları yasaktır.

Çözüm çok basit!

Transfer firmalarının internetten telefon numarasını bulup Antalya Havalimanındayken bir havalimanı şirketinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

En düşük bulabileceğiniz fiyat 35 TL’dir.

7/24 transfer, Bizim transfer ve Cartiertour en düşük fiyat bulabileceğiniz şirketlerdir.

Diğer şirketlere dikkat!

Bulduğunuz diğer havalimanı transfer şirketleri sadece bir internet şirketi olduğu için sizden daha yüksek ücret talep edeceklerdir ve de kalite politikaları yoktur.

Peki, Antalya Havalimanına gece saat iki de geldiniz, muhtemelen hiç bir paylaşımlı transfer şirketi bulamazsınız, mecburen taksiyle gideceğim diye düşünmeyin. 7/24 Transfer hizmeti sunan Bizim transferi 7/24 çağrı merkezini (+90 242 514 1310) arayıp VIP transfer siparişi verebilirsiniz. V.I.P transfer ücreti 129TL den başlayan fiyatlarla neredeyse taksi fiyatının yarısına size hizmet vermektedir. 

Size iyi yolculuklar dilerim…

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetlerinde En Doğru Adres.

Doğal güzellikleri ve tertemiz deniziyle her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Türkiye’nin en nadide şehirlerinden birisi olan Antalya'da hem kaliteli hem de sorunsuz Antalya transfer hizmetleri için senelerin tecrübesine sahip olan firmamızdan gönül rahatlığı ile bütçeniz için en uygun fiyat tekliflerini temin edebilirsiniz.

2013 yılında faaliyetlerine başlayan şirketimizden Antalya ve çevresindeki her türlü transfer ihtiyacınız için destek alabilir ve Antalya Havalimanı’na ya da Gazipaşa Havalimanı’na gerçekleştirmeniz gereken transfer süreçlerini problemsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 7 gün ve 24 saat boyunca alabileceğiniz Antalya havalimanı transfer hizmetlerinin yanı sıra Gazipaşa Havalimanı için de talep edebileceğiniz transfer hizmetleri ile konforlu ve hızlı ulaşım imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Antalya Transfer Hizmetlerinde En Doğru Adres.

Alanya ve Antalya gibi illerde ulaştırma piyasasında hizmet veren tecrübeli bir firma arayışında olan herkese firmamızı hiç düşünmeden tercih edebileceklerini söyleyebiliriz. Memnuniyetinizi her daim üst düzeyde tutan yönetim anlayışımız ile son derece güvenilir ve kaliteli Antalya havalimanı transfer hizmetlerini siz değerli müşterilerimize olabilecek en ideal şekilde sunabileceğimize de emin olabilirsiniz.

Her türlü ihtiyacınızı düşünerek büyük bir titizlikle tasarladığımız teknoloji harikası ve modern taşıma araçlarımız ile yol koşullarına uygun sürüş konusunda her türlü eğitimden geçirilen profesyonel sürücülerimiz eşliğinde sizleri gitmek istediğiniz her yere güvenle transfer edebiliriz. Antalya transfer hizmetleri konusunda bu zamana kadar hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler ile her geçen gün kendimizi geliştirdiğimizi ve sizlere layık bir transfer firması olabilmek adına canla başla çalıştığımızı da bilmenizi isteriz.

Yerli Yabancı Tüm Misafirlere Sorunsuz Transfer Seçenekleri

Farklı pek çok alanda tercih edebileceğiniz transfer hizmetlerimizden en çok da şirketinizi ziyarete gelecek olan yerli ya da yabancı misafirlerin konforlu ulaşımları konusunda yararlanabilirsiniz. Böylece el üstünde tuttuğunuz misafirleriniz, lüks transfer hizmetlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize ve şirketinize bir kez daha saygı duyabilirler.

Havaalanı transfer hizmetlerinin dışında kongre incentive transferlerinde de sorunsuz ulaşım seçenekleri için iş birliği yapabileceğiniz firmamızdan ayrıca bir turizm acentesi olarak da müşterileriniz adına Antalya transferde en hesaplı ulaşım tekliflerini temin edebilirsiniz.

Fiyat/Performans Açısından Memnuniyet Veren Hizmet

Antalya transfer hizmetlerinde hem bütçesine uygun hem de fiyat ve performans açısından üst düzey verimlilik alabileceği alanında deneyimli bir ulaştırma firmasının desteğini isteyen herkese en doğru adrese geldiklerini söyleyebiliriz. İster kişi ister grup, yani kişi sayısı ne olursa olsun sınırsız şekilde temin edebileceğiniz transfer araçlarımız sayesinde ulaşım ihtiyaçlarınız için başka hiçbir adres aramanıza gerek kalmayacağını da belirtmeden geçmemeliyiz.

BizimTransfer.com olarak müşterilerimizin bize duyduğu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmıyor ve onlara hak ettikleri değeri vererek sorunsuz Alanya ve Antalya transfer hizmetleri sağlıyoruz. Emniyetli, konforlu ve hesaplı transfer hizmetleri sunabilmek amacıyla yıllar önce çıktığımız bu yolda piyasanın en iyi firması olma konusunda da emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Siz de her türlü Antalya transfer ihtiyacınızda sektörün en kaliteli firmasından cazip fiyat teklifleriyle hizmet almak istiyorsanız, iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Side Transfer

Antalya Havalimanı, Side Transfer

Side Türkiye‘nin ve Dünyanın en gözde tatil merkezlerinden birisidir. Side beş yıldızlı otelleri ile özellikle balayı çiftlerinin ilk tercihlerinden biridir. Side de bulunan birçok tarihi yerler tarih seven turistler için de kesinlikle tercih edilmesi gereken yerlerden birisidir. 

Peki, tatilinize Side’yi seçtikten sonra nereden başlamalı? Öncelikle kalacağınız oteli seçmelisiniz? Side de genellikle 5 yıldızlı oteller şehir merkezine uzaktadırlar. Oteli kararlaştırdıktan sonra bu otel farklı tatil firmalarında farklı fırsatlarla karşınıza çıkabilir. 

Side ye en yakın havalimanı, Antalya havalimanıdır. Antalya havalimanı, Side arası 80 km. Antalya Havalimanı, Side Transfer hizmeti özel transfer ya da paylaşımlı transfer satın alabilirsiniz. Ayrıca bazı havayolları şirketlerinin ücretsiz servisi ile Side kavşağına kadar gidebilirsiniz. Ancak Side kavşağından gideceğiniz otel en iyi ihtimalle 20 kilometredir bundan dolayı ücretsiz servisleri kullanmanızı tavsiye etmem. Antalya Şehirlerarası otobüs terminalinden Side ye her saat otobüs var. Ancak Havalimanı otobüs terminali arası 10 kilometredir bence Antalya Havalimanı, Side Transfer için önceden bir transfer firmasıyla rezervasyon yaptırın. Bizim Transfer web sitesinden çevrimiçi (online ) yada telefon ile 724 sipariş verebilirsiniz. 

Peki, transfer firması ile otelinize geldiniz. Side de yapılacaklar nelerdir?

Side Antik Kent

Pamfilya’nın en önemli yerleşim yerlerinden olan Side de Bizans ve Roma dönemine ait birçok tarihi eser bulunmaktadır. Bunların en başında Side Antik Tiyatro bulunmaktadır. Ayrıca sahile doğru inerken yol kenarında birçok tarihi eser ile adeta açık hava müzesini andırmaktadır. Deniz kıyısındaki Apollon tapınağı muhteşem mimarisi ile adeta göz kamaştırmaktadır. Apollon tapınağı önünde gün batımı fotoğrafı çektirmeyi unutmayın.

Side de Köprü çay nehri üzerinde bulunan Aspendos köprüsü MS 4. YY da inşa edilmiş ve bazı onarımlar ile halen kullanılmaktadır. Üzerinde fotoğraf çektirmeyi unutmayın.

Manavgat Şelalesini anlatmama gerek yok. 4 metre yükseklikten çok büyük miktarda su gürül gürül akmaktadır.

Bunların dışında köprülü kanyonda rafting, At safari, tekne turları Side de yapmanız gereken diğer aktivitelerdir.

Geri dönüş zamanı geldi bile şimdi önceden yaptırmış olduğunuz Antalya Havalimanı, Side Transfer ile yolda fotoğraflarınıza bakıp bazılarını silin bazılarınız düzeltin. İyi yolculuklar Hoş çakalın.

 Antalya Havalimanı, Side Transfer hizmeti satın almak için . 

Alanya Gazipaşa Havalimanı

Alanya Gazipaşa Havalimanı, Antalya'nın Gazipaşa ilçesindedir.  Gazipaşa Alanya Havalimanı 2bin metreden fazla kapalı alanı bulunmaktadır. Henüz yeni hizmete giren havalimanının yapımına 1991 yılında başlanmıştır ancak 2009 yılında faaliyete girmiştir. ilk etepda 150 kişilik uçaklaın inebileceği büyüklükte yapılan havalimanı 2016 yılında pistin uzatılması bitirilerek büyük uçakların inebileceği koşullara getirilmiştir. Gazipaşa Alanya Havalimanı 2017 yılında yolcu sayısı hedefini bir milyon olarak belirlemiştir. Özellikle büyük Rus ve ukrayna charter uçaklarının inmeye başlaması ile bir milyonu çok rahat aşabileceğine inanıyorum.

Gazipaşa Havalimanı Alanya kaç km?

Google aramalarına göre en çok merak edilen soruların başında Gazipaşa Havalimanı Alanya km yer almaktdır. Gazipaşa Havalimanı Alanya merkez 40 km mesafede bulunmaktadır. 

Gazipaşa Havalimanından Alanya ya nasıl Giderim?

Antalya daki toplam yatak kapasitesinin %27 si Alanyadadır. pek çok uluslararası otele sahip olan Alanya Her yıl bir çok turiste ev sahipliği yaparak dünya genelinde haklı bir üne sahiptir. Alanya ya gelen turistler için en yakın havalimanı Alanya  Gazipaşa Havalimanıdır. 2017 yılında gazipaşa havalimanına THY Pegasus ve Anadolujet hizmet vermektedir. Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer için Havaş ve Bizim Transfer hizmet vermektedir. Havaş Alanya şehir merkezine kadar gitmekte ve ücreti 17 TLdir.  Ancak gideceğiniz otel yada ev şehir merkezine uzak ise 15 TL den başlayan fiyatlar ile Bizim Transfer sizi kapınıza kadar götürmektedir. 7 24 hizmetinizde olan firmamıza telefon yada internet aracılığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Eğer Gazipaşa Havalimanından araç kiraladıysanız size yeni açılan çevre yolundan gitmek yerine mutlaka eski sahil yolundan gitmenizi tavsiye ederim. Doğanın denizle buluştuğu muhteşem manzaraları görmek ve aşık olmamak mümkün değil. Eğer karnınız aç ise deniz kenarında bulunan balık restaurantlarında lezzetli balık yiyebilirsiniz. Ayrıca burada bulunan sakin plajlarda denize girilebilir.

Gazipaşa havalimanından Anamur yaklaşık 90 km dir. Alanya Gazipaşa Havalimanından Anamur a Havaş çalışmamaktadır. Bunun yerine 30 TL karşılığında sizi Anamur transfer hizmeti veren 2 farklı firma vardır. Anamura giderken arkanıza yaslanın ve doğanın ve denizin eşsiz güzelliğini seyredin. Birbirinden güzel koylarda yolculuk ve seyir çok güzel olsada bazen mideniz bulanabilir ama bu manzaraya kesinlikle değer. 

Alanya Gazipaşa havalimanından Gazipaşa da ikame edenler için taksi ile gitmelerini gerekmektedir. Taksi yaklaşık 15 yada 20 TL tutmaktadır.

iyi Yolculuklar

Alanya da Tatil

Alanya Akdenizin eşsiz turizm destinasyonlarındandır. Gerek turizm tesisleri gerek tarih ve doğasıyla çok güzel bir tatil merkezidir.

Alanya da 700 den fazla otel bulunmaktadır. Bunlar arasında 5 yıldızlı ultra lüks otellerden apart otellere kadar çok çeşitli konaklama imkanları vardır.

Alanya da eğlence hayatıda çok hareketlidir. Eğer eğlenceye düşkün iseniz Alanya merkezine yakın bir otelde konaklamanızı tavsiye ederim zira eğlence mekanları Alanya merkezine çok yakın olan iskele bölgesinde toplanmışlardır. Bu bölgede irili ufaklı onlarca eğlence mekanları yan yana sıralanmıştır.

Alanya ya gelince mutlaka uğramanız gereken yerlerden birisi de Dim çaydır. Buraya öğlen saatinde gelip suyun üzerine kurulu olan çardaklardan birine geçip keyfinize bakabilirsiniz. Yazın en bunaltıcı sıcaklarında bile soğuk suda yüzmenin tadını çıkarın. Ayrıca yemekleri de harikadır. Alabalık ızgara ve Çoban kavurmayı tavsiye ederim. 

Alanya nın görülmesi gereken tarihi yerlerinden en güzeli Alanya Kalesidir. Kale 12. YY da Selçuklular tarfından yaptırılmıştır. Buranın tarihi yazıp sıkıcı olmak istemiyorum. Kaleye giderken zirvede durup benzersiz Alanya manzarasını seyredin ve fotoğraf çekmeyi Unutmayın. 

Tatiliniz bitmeye yakın bavul hazırlık telaşı başladı. Neyse ki Alanya ya yakın 2 tane havalimanı var. Alanya dan Antalya havalimanı 2 saat Gazipaşa havalimanı 1 saat sürmektedir. Havalimanına giderken Alanya da bulunan birçok havalimanı transfer firmasından birisini şeçebilirsiniz. benim tavsiyem sizi otelinizden alabilecek ve paylaşımlı havalimanı transfer şirketinden birisini tercih edin.

iyi tatiller

Tatilinize Sorunsuz Başlamak Sizin Elinizde

Yorucu bir uçak yolculuğunun ardından birisinin size beklediğinize emin olmak mı istiyorsunuz? Ya da bir seyahata iyi bir başlangıç mı yapmak istiyorsunuz? Bizim Transfer sizi sorunsuz olarak evinizden havalimanına yada havalimanından evinize sevgi ile ulaştırıyor. Kapıdan kapıya hizmet politikası ile sizlere %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.

Kültür

Alanya Havalimanı Transfer

Alanya'ya Tatile geleceksiniz otelinizi ayarladınız peki ya Antalya havalimanından Alanya'ya otelinize nasıl gideceksiniz. Alanya Havalimanı Transfer biraz meşakatli olsa da kolay yolları var.

Alanya tarihi yerleri denizi ve doğası ile Akdenizin parlayan yıldızı ve ülkemizin dünyaya açılan kapısıdır. Alanya'yı her yıl yerli yabancı yüzbinlerce turist ziyaret etmektedir. Tursitlerin ziyaret için birçok haklı sebebleri var. Bunların başında mavi bayraklı plajları, şehrin doğası ve tarihi güzellikleri yer almaktadır. Alanya turizmin yanında tarım ve inşaat şehrin önemli gelir kaynaklarındandır. Özellikle son yıllarda başlayan yabancı turistlere gayrimenkul satışı ile inşaat sektörü ve buna bağlı yan sektörler önemli gelişme göstermiştir. Alanya eğitim alanında da önemli gelişmeler göstermektedir. Alanya da birisi özel birisi özel olmak üzere iki tane üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerde okuyan binlerce üniversite Alanyamızda en güzel şekilde ağırlanmaktadır. Ayrıca bölge hastanesinin 2017 yılında bitirilmesi ile bölgenin en önemli sağlık merkezi haline gelmiştir. Buna benzer bir çok özelliği ile Alanya tam size göre.

Alanya Havalimanı transfer için farklı yöntemler vardır. Bunlardan belki de en kolay olanı taksidir. Rezervasyon yapma derdiniz olmadan hemen Antalya Havalimanında karşınıza çıkan ilk taksiye binebilirsiniz. Ancak kolay olduğu kadar bazı dezavantajları da vardır. Taksiler genellikle eski model araçlar olduğu için konfor anlamında beklentilere tam anlamıyla cevap veremiyor. Bazıları kısa mesafede konfor önemli değil diyebiliyor. Peki ya fiyat? Antalya ve Alanya havalimanında taksi fiyatları can yakıyor. Özellikle Antalya havalimanından Alanya da bir otele gelecekseniz 400 TL yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Antalya Havalimanı Transfer şirketleri diğer seçeneğinizdir. Taksiye göre hem ucuz hem de konforlu araçlarla otelinize kadar gelebileceğinizi söylesem hayır demezsiniz değil mi? Tabiki de. Bizim Transfer olarak Antalya ve gazipaşa Havalimanından otelinize yada evinize kadar transfer hizmetini son model araçlarla gerçekleştiriyoruz. Alanya Havalimanı transfer Gazipaşa dan yaklaşık 45 dakika Antalya dan 2 saat sürmektedir. Üstelik 5 TL den başlayan fiyatlarla havalimanı Transfer hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Antalya Havalimanı Alanya Transfer 35 TL, Gazipaşa'dan Alanya Havalimanı Transfer 20 TL, Antalya Havalimanından Avsallar Transfer 35 TL'dir.

Antalya Havalimanı Vip transfer ise kedini rahat hissetmek isteyenlerin tercihidir. Ücret olarak shuttle transfere göre daha pahalı olsa da taksiye göre daha ucuzdur. Genellilke Transporter ya da Vito araçlarla transfer hizmeti gerçekleştirmektedir. Daha üst sınıf vip transfer isterseniz size daha da lüks bir arac tahsis edilecektir. Ancak bunun için 400 TL yi gözden çıkarmanız gerekecektir.

Ayrıca Bizim Transfere vereceğiniz paylaşımlı transfer ile çevreye daha az zehirli gaz salgılanmasına vesile oluyorsunuz. Bütün misafirlerimize paylaşımlı transfer öneriyoruz. Kısacası Antalya ve Gazipaşa havalimanı transferinizi paylaşımlı Transfer ile gerçekleştirerek hem ekonominiz hemde çevreniz daha az zarar görür. Üstelik 7 24 çağrı merkezimizden Transfer siparişi verebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Adeta Türkiye’nin cenneti olan Antalya’da, şehrin tadını çıkarmanızı kolaylaştıracak kalitede hizmet alabilirsiniz. Bunlardan biri olarak Antalya havalimanı ulaşım hizmeti sunan Bizim Transfer karşınızda. Hem konforu elden bırakmayan, hem uygun fiyat garantisi sunan hem de size keyif dolu bir yolculuk vadeden profesyonel bir ekip söz konusu. Antalya havalimanı ulaşım sorunlarını ortadan kaldıracak bu fırsat ile Antalya’da havalimanı transferleri dert olmaktan çıkacak. Ayrıca bu sayede bu yolculuğu düşünmek yerine, seyahatinizin tadını çıkarabilir ve keyifle program yapabilirsiniz. Antalya içi tüm transferlerin en güvenli, en konforlu ve en sorunsuz şekilde gerçekleştirildiği Bizim Transfer ile kalite ve güveni hissedebilirsiniz.

Yolculuklarımızın güvenle ve sorunsuzca geçmesi önemlidir. Çünkü zaman kaybı yaşamak istemez, programımızın da aksamasını istemeyiz. Bir de yolculuğumuzu en az bizim kadar önemseyen ve bizim kadar hassas bir bakış açısına sahip olan bir ekip ile birlikte planlama yapmak, tam da bu durumda büyük bir fırsat olacaktır. Sizi anlayan kişiler ile karşılaşmış olmanız, yolculuğunuzun muhteşem geçeceğinin de bir işareti olsa gerek. Antalya havalimanı ulaşımı bu durumda sizin için bir sorun teşkil etmemelidir. Çünkü işinin uzmanı kişiler ile karşılaşıyorsunuz ve de güvenle yolculuk etme fırsatı elde ediyorsunuz. Bunun için Bizim Transfer harika bir seçim.

Antalya havalimanı ulaşımı ya da benzeri bir rotada yapacağınız yolculuklarda, sizi anlayan ve beklentilerinize uygun bir rota çizen, konforu eksik etmeyen ve de güvenli yolculuk vadeden bir isim ile karşı karşıyasınız. Her şeyin yanında ayrıca uygun fiyat garantisi sunan, size en cazip fiyatlar ile transfer imkânı sunan Bizim Transfer, yolculuklarınızın daha keyifli olmasını sağlıyor. Bu fırsatı elde etmek için ise bir telefonunuz yeterli. Kolayca iletişime geçebilir ve Antalya havalimanı ulaşımından çeşitli rotalarda gerçekleştirilecek transferlere kadar pek çok konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Antalya havalimanı ulaşımının sizin için zorlayıcı bir yolculuk olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bir telefonunuz ile konforlu ve sorunsuz bir transfer organize edilebilir. Bunun için doğru adrestesiniz ve hemen şimdi Bizim Transfer ile iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Havalimanından Side’ye Ulaşım

Antalya Havalimanı ile Side arası ulaşımın aşamalı ve zorlayıcı olmasının yanı sıra, bir de valizler dikkate alınacak olursa oldukça can sıkıcı bir yolculuk ortaya çıkıyor. Oysa bu yolculuğu son derece keyifli hale getirmek mümkün… Hem en kısa sürede ulaşım, hem en uygun fiyatlar ile yolculuk, hem de keyif dolu bir süreç ortaya çıkarılabilir. Bunun için Antalya havalimanından Side’ye ulaşım sürecini organize edecek Bizim Transfer ile iletişime geçmeniz yeterli. Size keyif dolu bir yolculuk vadedeceklerinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bir de Antalya havalimanından Side’ye ulaşımın sıkıcı bir süreci kapsadığını düşünenlere son teknoloji araçlarımızdan söz edelim. WIFI, LCD TV, klima, su ve elektrik gibi imkânlar araçlarımızın size sunacağı konforun birer parçasıdır. Bu sayede havalimanından ayrıldıktan sonra sorunsuz ve eğlenceli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Havalimanından Side’ye ulaşım gerçekleştirilirken, güvenlik de son derece önemlidir ve en güvenli şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirecek olan isim ile birlikte olduğunuz için son derece şanslısınız. Bizim Transfer bunun için karşınızda. Size aktarmalar ile uğraşmayacağınız, üst seviye bir yolculuk vadetmektedir. Bu durumda hangi sebep ile Antalya’ya gelmiş olursanız olun, büyük bir keyif duyacak ve burada olmaktan memnun olacaksınız. Tekrar gelmek isteyeceğinize de eminiz. Çünkü güzelliği ile büyüleyen bu şehirde sizi kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayacak olan Bizim Transfer var. Bu sayede seyahatleriniz daha sorunsuz, daha eğlenceli ve daha kıymetli olacaktır.

Bizim Transfer’i Antalya havalimanından Side’ye ulaşım konusunda farklı kılan bir özellik de uygun fiyat politikasıdır. Böylesine özel ve konforlu bir yolculuğun en uygun fiyatlar ile sunuluyor olması farkını ortaya koyuyor. Size Antalya’da güzel dostlar kazandıracak, yolculuğunuzu güven ve huzur içerisinde gerçekleştirme fırsatı sunacak olan Bizim Transfer ile Antalya havalimanından Side’ye ulaşım sorun değil keyif olacaktır. Antalya havalimanından Side’ye ulaşım konusunda tercih edebileceğiniz en iyi seçenek olan Bizim Transfer ile hemen iletişime geçmeye ne dersiniz? Bir telefonunuz kadar uzakta olan profesyonel ekip, yolculuklarınızı organize etmek üzere sizi bekliyor. Sadece dakikalarınızı ayırarak bu süreci organize edebilirsiniz.

Alanya Antalya Transfer

Alanya Antalya Transfer

Ulaşım her zaman en önemli konudur. Hele de biraz uzak bir mesafe gidiyorsanız ya da bilmediğiniz bir rotada yolculuk edecekseniz, farklı bir şehre gelmişseniz, ulaşım konusunu profesyonellere bırakmalı, kendinizi işinin uzmanlarına bırakmalısınız. Alanya Antalya transferinde de bu durum geçerli olacaktır. Eğer bu iki nokta arasında yolculuk edecekseniz, hem yorucu, hem uzun hem de aktarmalı bir yolculuğu tercih etmeyeceğinize eminiz. Bu süreçte profesyonel bir destek alabilir, yolculuğu sorun etmeyebilirsiniz. Nasıl mı, tabi ki Bizim Transfer ile… Bizim Transfer size Alanya Antalya transferi ya da farklı noktalar arasındaki yolculuğunuzu planlama hizmeti veriyor. Hem güvenli, hem keyifli, hem de sorunsuz bir yolculuk vadediyor.

Alanya Antalya transferi ya da benzeri bir rotada yapacağınız Bizim Transfer yolculuğuna daha yakından bakacak olursak, hem güvenli bir yolculuğun tesis edildiğiniz görüyoruz, hem konforlu araçların tercih edildiğini, hem de çeşitli ücretsiz hizmetler ile keyifli bir yolculuğun ortaya çıktığını görebiliyoruz. Herhangi bir iptal durumunda ise %100 para iadesi mümkün. Kısacası tamamen size odaklı bir hizmet anlayışı söz konusu… Alanya Antalya transferini sorunsuz olmanın yanı sıra eğlenceli de bir hale getiren bu imkân ile Antalya’daki tüm seyahatlerini unutulmaz olacaktır. Yollarda zamanınızı boşa harcamak kadar mantıksız bir şey yok. Hele de kısıtlı zamanınız varsa bu çok can sıkıcı olacaktır. Oysa Alanya Antalya transferi gibi farklı rotalarda Bizim Transfer ile ulaşım problemini kökünden çözebilirsiniz.

Alanya Antalya transferi, Antalya Havalimanından farklı rotalara ulaşım gibi birbirinden farklı isteklere cevap verebilen, konforlu araçları ile beklediğinizden de iyisini verecek olan profesyonel bir ekipten bahsediyoruz burada. İşini iyi yapma çabasında olan ve tecrübesi ile beklentilerinizi anlayabilen profesyoneller, ulaşım planlamanızı kusursuzca yapacaktır. Bizim Transfer ile yolda kalmayacak ve zamanınızı da yollarda harcamayacaksınız. Bu tür özel bir deneyim için, seyahatinizi yollarda sıkıcı ve yorucu deneyimler ile harcamamak için Bizim Transfer ile iletişime geçmeniz yeterli. Alanya Antalya transferi ya da farklı herhangi bir rotada yapacağınız yolculuk artık seyahatinizin unutulmaz bir parçası olabilir.

Alanya Transfer

Alanya Transferi için sizin de iyi bir yardımcıya ihtiyaç duyacağınıza eminiz. Çeşitli noktalardan Alanya’ya ulaşım farklı yollardan gerçekleştirilebiliyor olsa da, konforlu, aktarmasız ve en hızlı ulaşım şekli özel bir araç olacaktır. Bunu da yolcu sayısına uygun bir şekilde profesyoneller ile iletişime geçerek halledebilirsiniz. Bizim Transfer bu amaçla hizmet veriyor ve çeşitli noktalar üzerinden Alanya Transferi gerçekleştirmek isteyenlere yardımcı oluyor. Üstelik sadece basit bir transfer sürecinden bahsetmiyoruz. Alanya Transferinde sıradan bir yolculuğun ötesinde güvenlik, konfor, kalite ve benzeri özellikleri de görebiliyoruz. Bu yüzden de Bizim Transfer ile farklı bir kalite sizi bekliyor. Alanya başka olmak üzere Antalya genelinde ulaşım sorununa yeni bir boyut kazandıran firma sizin de yolculuğunuzu güzelleştirebilir.

Alanya’ya ulaşmak istediğiniz noktayı da belirterek iletişime geçmeniz sorunsuz bir yolculuk planlamanız için yeterli. Burada sizi bekleyen güzel imkânlardan söz edecek olursak, her şeyden önce güvenlik tedbirleri yüksek bir yolculuk olacağını söyleyebiliriz. Diğer taraftan son derece konforlu araçlar kullanılır ki, Alanya gibi sıcak ve bir o kadar da güzel olan bu bölgede herhangi bir sorun yaşamadan yolculuğunuzu gerçekleştirebilin. Alanya Transferinin güzelliklerinden bir diğeri de ücretsiz olarak sunulan çeşitli hizmetlerdir. Bir sebep ile iptal gerekli olduğunda ise para iadesi alabilir, sorunsuzca planlamanızı yapabilirsiniz. Yani Alanya Transferi sürecinde her zaman sizin tarafınızda olacak bir yardımcıya sahipsiniz.

Siz de Antalya ya da Alanya bölgesinde bir seyahat planlıyor, tatil ya da iş için bu bölgeye geliyorsanız, ulaşımı dert etmemelisiniz. Normal şartlarda ulaşım, pek çok farklı araç ile sağlanabilirken ve aktarmalar ile uzun bir zaman zarfına yayılabilirken, bu özel hizmet ile yolculuğunuz kısa ve konforlu olacaktır. Şüphesiz ki bu da oldukça cazip bir fırsat, seyahatinizi güzelleştirecek bir imkândır. Bu tür imkânlar Bizim Transfer ile parmaklarınızın ucunda. Zaman kaybetmeden iletişime geçerek siz de Alanya transferinizi netleştirebilir ve seyahat planlamanızı detaylı ve kusursuz olarak yapabilirsiniz. Yolcu sayısına uygun konforlu araçlar, zahmetsizce gerçekleştirilecek yolculuklar ve çok daha fazlası için doğru yerdesiniz.